Konferencja Weekend ze SMA-kiem 2020 – ONLINE

  • 17 kwietnia 2020

Chcielibyśmy  poinformować, iż doroczne święto naszej społeczności „Weekend ze SMAkiem”, w formie, która jest wszystkim znana, w tym roku zostaje ODWOŁANE. Tegoroczne spotkanie miało odbyć się 28–29 sierpnia w Józefowie k. Warszawy.

CZYTAJ DALEJ

VIII Weekend ze SMAkiem

  • 8 marca 2020
Po raz ósmy Fundacja SMA ma zaszczyt zaprosić na Weekend ze SMAkiem. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 sierpnia w Józefowie k. Warszawy.
CZYTAJ DALEJ

Minął VII Weekend ze SMAkiem

  • 30 lipca 2019

Minął VII Weekend ze SMAkiem. Wszystkim uczestnikom, wykładowcom, wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w jego tworzenie pragniemy bardzo serdecznie podziękować. Bez Was by się to wszystko nie odbyło.

CZYTAJ DALEJ

Za nami VII Weekend ze SMAkiem

  • 12 lipca 2019

Za nami VII Weekend ze SMAkiem. Między 5 a 7 lipca w hotelu Holiday Inn w Józefowie pod Warszawą było ponad 500 osób – chorych z rodzinami, lekarzy, fizjoterapeutów, neurologopedów, wystawców, prelegentów i wolontariuszy.

CZYTAJ DALEJ

Konferencja SMA 2019 już za dwa dni!

  • 3 lipca 2019

Do rozpoczęcia Weekendu ze SMAkiem pozostały już tylko dwie doby. Dogrywamy szczegóły organizacyjne, programy i inne detale, dzięki którym – mamy nadzieję – wszyscy skorzystamy z konferencji jak najlepiej.

CZYTAJ DALEJ

Udział Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego w komitecie honorowym Konferencji SMA 2019

  • 28 czerwca 2019

Z radością zawiadamiamy, że Minister Zdrowia Profesor Łukasz Szumowski wyraził zgodę na udział w komitecie honorowym Konferencji SMA „Weekend ze SMA-kiem”. Patronatami naukowymi objęły nasze wydarzenie: Polskie Towarzystwo Neurologów Dziecięcych, Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska oraz Krajowa Izba Fizjoterapeutów.  Po raz trzeci natomiast zgodziła się objąć patronatem honorowym Konferencję SMA „Weekend ze SMA-kiem” Pani Agata Kornhauser-Duda, Pierwsza Dama RP. Bardzo dziękujemy za wsparcie!

CZYTAJ DALEJ

Konferencja SMA 2019 już za dwa tygodnie

  • 21 czerwca 2019

Do rozpoczęcia Weekendu ze SMAkiem pozostało dokładnie 14 dni, natomiast rejestrację na konferencję, seminarium naukowe oraz obóz integracyjno-terapeutyczny prowadzimy jeszcze tylko do końca przyszłego tygodnia, tj. do 30 czerwca 2019 roku. Przypominamy, że wszelkie informacje oraz formularze rejestracyjne znajdują się na stronie https://konferencja2019.fsma.pl/ . Tegoroczne spotkanie odbędzie się w terminie 5-7 lipca (konferencja dla rodzin) oraz 7-10 lipca (obóz integracyjno-terapeutyczny), 5 lipca (seminarium naukowe) w Hotelu Holiday Inn w Józefowie k. Warszawy.

CZYTAJ DALEJ

Konferencja SMA 2019

  • 15 czerwca 2019

Rejestracja na Konferencję Weekend ze SMAkiem, obóz terapeutyczno-integracyjny i seminarium naukowe trwa do 30 czerwca 2019 roku. Wszelkie informacje dotyczące programu, kosztów, zakwaterowania i innych zagadnień w związku z wydarzeniem znajdują się pod adresem https://konferencja2019.fsma.pl. Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi tam treściami przed dokonaniem rejestracji.

CZYTAJ DALEJ
Back To Top