Drużyna SMA

  • 10 lipca 2020

Zaczynasz swoją przygodę z bieganiem ? A może jesteś wytrawnym biegaczem, który biega od zawsze? Zadedykuj swój wysiłek chorym na rdzeniowy zanik mięśni i dołącz do osób wspierających Fundację SMA.

CZYTAJ DALEJ

Działania Fundacji SMA

  • 26 kwietnia 2020

Nastał trudny czas dla społeczeństwa, a dla rodzin i samych chorych w szczególności. Dla wielu jest to także czas na porządki, przemyślenia i reorganizację życia codziennego.

Okres pandemii ograniczył również wiele rozpoczętych i planowanych działań Fundacji SMA, jednak z drugiej strony dostaliśmy możliwość uporządkowania spraw zaległych, na które nie było czasu w toku codziennych intensywnych działań, ale też na przemyślenie kolejnych kroków działalności naszej organizacji w nowej rzeczywistości.

CZYTAJ DALEJ

Siódmy Bal dla Patryka

  • 25 lutego 2020

21 lutego 2020 r. w Gościńcu Niezapominajka w Dalewie już po raz siódmy odbył się „Bal dla Patryka”. Organizatorem tego dobroczynnego wydarzenia są Przyjaciele Patryka, 10-letniego chłopca chorującego na rdzeniowy zanik mięśni.

CZYTAJ DALEJ

Działania Fundacji SMA

  • 18 września 2019
Za nami wakacje, konferencja, obóz i kilka innych wydarzeń. Przed nami nowe akcje i wyzwania związane z działaniem na rzecz społeczności SMA.
CZYTAJ DALEJ

Spotkanie zespołu Fundacji SMA

  • 18 stycznia 2019

W dniach 12-13 stycznia br. prawie cały zespół Fundacji SMA spotkał się, aby wyznaczyć i omówić najważniejsze cele i zadania czekające na zrealizowanie w tym roku. Spotkanie odbyło się we Wrocławiu, w niezwykle rodzinnej atmosferze i zaowocowało w wiele ważnych ustaleń i postanowień. W ten rok wchodzimy z nowymi siłami i energią, głównie dzięki pozytywnej decyzji refundacyjnej leku na SMA w Polsce.

CZYTAJ DALEJ

Podziękowania

  • 17 października 2018

W ostatnich dniach na konto Fundacji SMA wpłynęła kwota 60 525,24 PLN. To szczególna darowizna, gdyż przekazana została przez Grzegorza i Monikę Pacanów, rodziców zmarłego w sierpniu Tomka, który chorował na SMA. Pieniądze pochodzą ze zbiórki prowadzonej na leczenie chłopca.

CZYTAJ DALEJ
Back To Top