skip to Main Content

Program dla dzieci XI Weekendu ze SMAkiem

???? ZAPRASZAMY NA WSPANIAŁĄ ZABAWĘ DLA DZIECI!

???? Czerwiec 2023 to czas pełen radości i przygód, a my mamy dla Was niesamowity program atrakcji! Przygotowaliśmy wiele emocjonujących wydarzeń, które sprawią, że każde dziecko będzie się doskonale bawić.

Oto kilka z nich:

????‍♂️ Bieg SMArt RUN KIDS: Niech Wasze dzieci poczują dreszczyk emocji i zdrową rywalizację podczas naszego biegu dla młodych sportowców.

???? Pokaz Magii: Fascynujący występ, który przeniesie Was w świat niezwykłej magii i iluzji. Zapraszamy wszystkie dzieci, bez względu na wiek, do udziału w tym magicznym spektaklu, który zapewni im mnóstwo radości i zabawy.

???? Bal przebierańców – motyw owady: Zapraszamy na kolorowy bal przebierańców, gdzie dzieci będą mogły wcielić się w ulubione owady! Niech wyobraźnia rozkwitnie!

???? Światełko do nieba: Przed nami magiczny moment, gdy wypuścimy latarnie z życzeniami, które wzbiją się ku niebu. To będzie niezapomniane widowisko!

???? Klub Myszki Norki: Oferujemy wiele ciekawych zabaw i atrakcji na świeżym powietrzu. Niech dzieci spędzą czas wspaniale bawiąc się wraz z naszymi animatorami.

???? Pokaz samochodów zabytkowych: Zapraszamy na niezwykłą podróż w czasie, podziwiając piękne i klasyczne samochody z dawnych lat.

???? Muzyczne przedstawienie: Michał Sikorski z Grupy MoCarta wraz z przyjaciółmi zapewnią niezapomniane wrażenia muzyczne dla wszystkich małych melomanów.

???? Spotkanie z psem Falko: Czekają nas nie tylko przygody muzyczne, ale również edukacyjne! Wraz z Falko dzieci będą miały okazję dowiedzieć się więcej o naszych czworonożnych przyjaciołach. To tylko część atrakcji, które czekają na Was w naszym programie.

Przyjdźcie do nas i cieszcie się wspaniałym czasem pełnym radości, zabawy i przygód. Zapewniamy wiele słodkich niespodzianek i wspaniałych wspomnień!

???????? Zapraszamy Was serdecznie na niezapomnianą przygodę! ????

Back To Top