O Skok Od Leku 3 – Razem Pokonamy SMA!

  • 19 maja 2018

Dla tych, którzy nie boją się wyzwań, dla tych którzy przełamują swoje bariery, dla tych którzy pragną przeżyć fantastyczną przygodę, dla tych którzy po prostu chcą spełniać swoje marzenia, a przede wszystkim dla chorych na SMA walczących o refundacje leku!

CZYTAJ DALEJ

Wyjazd na narty oczyma SMAka

  • 5 kwietnia 2018

Muszę Wam się do czegoś przyznać – jestem „zimosceptykiem”. No, byłem. Ale po kolei. Zawsze byłem sceptycznie nastawiony do sportów zimowych. Weźmy takie narty. Co przyjemnego może się kryć w staniu godzinami w kolejkach, żeby dać się zawieźć na szczyt, żeby zjechać z górki? Kolejka, wyciąg, zjazd – i tak w kółko. I do tego zimno. Kogo to w ogóle bawi? Śnieg, zimno, jazda na nartach, przyjemność, nie, to równanie się nie zgadza. Do tego, jak dla każdego SMAka, zima nie jest moją ulubioną porą roku.

CZYTAJ DALEJ

O skok od leku 2

  • 11 września 2017

Przestrzeń, prędkość, wiatr we włosach! W minioną sobotę na gliwickiej Strefie Silesia odbył się drugi festiwal skoków w tandemie „O skok od leku”. Skacząc na spadochronie uczestnicy ze SMA pokazywali, jak pokonywać ograniczenia, że mimo choroby można osiągać cele i realizować marzenia, a jednocześnie budowali świadomość SMA i tego, że istnieje na nią skuteczny lek.

CZYTAJ DALEJ

Podniebny weekend z RehaMedica

  • 19 kwietnia 2017

RehaMedica nie po raz pierwszy pomaga Podniebnej Drużynie Fundacji SMA. Jak wcześniej pisaliśmy na naszym Fanpage'u w lutym odbył się bal RehaMedica, na którym przeprowadzono licytację na rzecz badań nad lekiem na SMA. Tym razem RehaMedica i Podniebna Drużyna Fundacji…

CZYTAJ DALEJ

Po skoku – akcja O skok od leku

  • 16 września 2016

Łukasz Kufta, Kamila Taracińska, Aleksandra Sornat, Jarek Jaroszek, Jarosław Oskarbski – Podniebna Drużyna Fundacji SMA, nasza odważna drużyna skoczyła po lek na SMA.

CZYTAJ DALEJ

O skok od leku

  • 10 sierpnia 2016

Kolejna niesamowita akcja szerząca informację na temat SMA! Odwaga, przygoda i dobro to cechy tej akcji.

CZYTAJ DALEJ
Back To Top