Podniebna drużyna Fundacji SMA

Przypominamy, że za dwa dni odbędzie się niesamowita akcja „O skok od leku”, o której pisaliśmy w sierpniu.

10 września grupa śmiałków skoczy ze spadochronem z 4000 m. Akcja odbędzie się na gliwickim lotnisku, na strefie Silesia, przy ul. Lotników. Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzania strefy od godz.9 i dopingowania naszych odważnych przyjaciół.

Podniebna drużyna to pięć osób, które na co dzień walczą z SMA, lecz choroba nie nie powstrzymuje ich przed działaniem i czerpania z życia garściami. Ich celem jest pokazanie, że choroba nie stanowi problemu w spełnianiu marzeń i dążeniu do celu. Chcą pokazać najmłodszym z SMA, że mogą osiągnąć w życiu wszystko. Dlatego też na naszej konferencji podniebna drużyna zbierała odciski dłoni dzieci na koszulce, żeby zabrać je ze sobą na przygodę życia.

koszulki-lapki

Jesteśmy niesamowicie dumni, że wśród nas są osoby, które inspirują nas do działania. Poznajcie naszą drużynę i ich motywację:

  • Aleksandra Sornat – SMA typ II, uwielbia podróżować i podejmować się nowych wyzwań, dlatego postanowiła dołączyć do podniebnej drużyny,
  • Jarek Jaroszek – SMA typ III, uważa, że mimo tego, że ciało nie jest do końca zdrowe to w myślach każdy z członków drużyny jest najbardziej wolnym człowiekiem na świecie,
  • Karolina Hołowińska – SMA typ I, chce skoczyć żeby przełamać swój strach przed lataniem,
  • Łukasz Kufta – SMA typ II, pomysłodawca i koordynator akcji. Skoki są dla niego rzeczą, która go napędza i pozwala żyć,
  • Kamila Taracińska – SMA typ III, koordynator akcji. Uwielbia łamać schematy i pokazywać, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Podczas akcji będziecie mogli również poznać naszą maskotkę – Smoka SMAka, oraz wesprzeć nasze działania poprzez wrzucenie grosika do naszej puszki. Zapraszamy więc do świetnej zabawy, oraz przypominamy, że celem całej akcji jest wsparcie badań nad lekiem na SMA. Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, oraz wesprzyjcie zbiórkę na siepomaga.

Dziękujemy całej drużynie i trzymamy kciuki za udany, pełen wspaniałych wspomnień i wrażeń skok.

O skok od leku

• 8 września 2016


Poprzedni wpis

Następny wpis