skip to Main Content

Drużyna SMA

Akcja prowadzona przez Tomka Szwajgla na rzecz Fundacji SMA

Zaczynasz swoją przygodę z bieganiem ? A może jesteś wytrawnym biegaczem, który biega od zawsze? Zadedykuj swój wysiłek chorym na rdzeniowy zanik mięśni i dołącz do osób wspierających Fundację SMA.

Zapraszamy również osoby, które swoim wysiłkiem fizycznym uprawiają inne dyscypliny sportowe i „generują” kilometry, aby zadedykowali je chorym na SMA. DOŁĄCZ BIEGIEM DO NAS! WŁAŚNIE NA CIEBIE CZEKAMY.

Drużyna SMA to biegowa akcja mająca na celu poszerzanie świadomości o ciężkiej chorobie, jaką jest rdzeniowy zanik mięśni. Tworzy ją rozproszona drużyna biegaczy, która swoje bieganie dedykuje Fundacji SMA i jej podopiecznym. To bieganie z misją i głębokim przekonaniem, że z rdzeniowym zanikiem mięśni można wygrać. To również powszechna mobilizacja dla osób niebojących się wyzwań! Zadedykuj swój wysiłek i walkę z własnymi słabościami wszystkim chorym na SMA – zgłoś się po koszulkę i dołącz do nas!

Koszulkę można otrzymać wpłacając darowiznę na konto Fundacji w kwocie 100 zł + 12 zł za koszty wysyłki – szczegóły wysyłamy w wiadomości na Messengera do Tomasz Szwajgiel lub na email [email protected] z zapotrzebowaniem ilościowym i rozmiarowym :)

Szczegóły akcji

Przede wszystkim obowiązuje wzajemny szacunek.

Dołączenie do Drużyny jest dobrowolne i całkowicie darmowe. Zamawiamy koszulkę Drużyny SMA poprzez wpłacenie darowizny w kwocie 100 zł na działalność Fundacji SMA oraz 12 zł za koszty wysyłki i rozpoczynamy naszą przygodę.

Każdy bieg przebiegnięty w oficjalnych zawodach na dowolnym dystansie w naszej koszulce oraz z numerem startowym jest wliczany w naszą pulę kilometrów przebiegniętych dla Fundacji. Po każdym oficjalnym starcie wrzucamy nasze zdjęcie w koszulce i nr. startowym na stronę drużyny na Facebook z opisem, tzn. nazwą biegu i liczbą kilometrów – i obserwujemy, jak nasz licznik rośnie.

Kilometry zbieramy od 1 lipca każdego roku do 30 czerwca roku następnego, co będzie naszym sezonem SMAkowym. Co roku w lipcu będziemy podliczać kilometry i dwie osoby (1 kobieta i 1 mężczyzna) z największą liczbą przebiegniętych kilometrów oraz dwie osoby (1 kobieta i 1 mężczyzna) wyłonieni w losowaniu zostaną zaproszeni na coroczny Weekend ze SMAkiem, gdzie zostaną uhonorowani i nagrodzeni za włożony trud i wsparcie działania Fundacji oraz poszerzanie świadomości o SMA.

Cel na sezon SMAkowy 2020/2021 wyznaczamy ambitnie 5 000 km. Ale z Waszą pomocą i duchem walki jestem przekonany, że możemy go spokojnie osiągnąć.

Drużyna SMA na Facebooku

Nieoficjalne zbieranie kilometrów – wszystkie dyscypliny:

Biegasz, jeździsz na rowerze a może spacerujesz ze swoim pupilem. Zamów koszulkę, dołącz do rywalizacji na Endomondo i dokładaj kilometry do naszego licznika.

Rywalizacja Endomondo

Back To Top