skip to Main Content
DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Weekend ze SMA-kiem 2020

VIII Weekend ze SMA-kiem odbędzie się w dniach 28–29 sierpnia 2020 roku w całości online.

Nowa forma spotkania nie daje możliwości spotkania się twarzą w twarz, jednak mamy nadzieję, że wartość merytoryczna, tematyka, jaką proponujemy oraz większa dostępność zrekompensują brak integracyjnej strony wydarzenia. W programie mamy między innymi: debatę ekspercką w temacie leczenia SMA, wykłady polskich i zagranicznych specjalistów w zakresie opieki rehabilitacyjnej, ortopedycznej, żywieniowej i oddechowej, a także prelekcje dotyczące życia z SMA. Liczymy na to, że zachowany zostanie poziom wydarzenia jaki wypracowaliśmy od roku 2013, kiedy to miało miejsce pierwsze w Polsce spotkanie rodzin dotkniętych SMA. W ciągu tych 8 lat Weekend ze SMA-kiem zyskał rangę wydarzenia o skali międzynarodowej.

Dzięki temu, że spotykamy się online, jesteśmy w stanie dotrzeć do znacznie większej ilości osób i spodziewamy się frekwencji na poziomie około 2000 uczestników. Wykłady tłumaczone będą na języki angielski i rosyjski. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga jedynie urządzenia z dostępem do Internetu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w VIII Weekendzie ze SMA-kiem.

Razem pokonamy rdzeniowy zanik mięśni!

Program Konferencji

Program Debaty

DOŁĄCZ ONLINE


The 8th Weekend with SMA will take place online on 28th–29th August 2020.

All the lectures will be translated into English and Russian. The participation in the Conference is free of charge and will only require Internet access.

Join us at the 8th Weekend with SMA!

Together we can defeat SMA!

JOIN ONLINE


VIII Уикенд с СМА в форме виртуальной конференции состоится 28–29 августа 2020 г.

Лекции будут переведены на английский и русский языки. Участие в мероприятии бесплатное, требуется только доступ к Интернету.

Приглашаем всех желающих принять участие в VIII Уикенде со СМА.

Вместе мы победим СМА!

Конференц-программа

ДОСТУП ОНЛАЙН

Back To Top