Dołącz do nas

Fundacja działa dzięki społecznej pracy wielu osób, zarówno dotkniętych SMA, jak i zdrowych. Jeżeli jesteś kreatywny(a), masz dużo inicjatywy i czujesz, że Twoja wiedza i umiejętności pomogłyby przybliżyć nasze cele, prosimy odezwij się do nas.

Obecnie poszukujemy

Asystent osoby niepełnosprawnej

Fundacja SMA poszukuje osób do pracy na stanowisku: Asystent Osoby Niepełnosprawnej (AON). Okres zatrudnienia: od zaraz do 31 marca 2021. Wymiar pracy: średnio 34 godziny miesięcznie. Miejsce pracy: w domu podopiecznego – cała Polska. Wynagrodzenie: 25 zł/godz. brutto.

Więcej informacji

Fizjoterapeuta, trener domowej rehabilitacji

Fundacja SMA poszukuje osób do pracy na stanowiskach: fizjoterapeuta, trener domowej rehabilitacji. Okres zatrudnienia: od zaraz do 31 marca 2021. Wymiar pracy: średnio 4 godziny miesięcznie. Miejsce pracy: w domu podopiecznego – cała Polska. Wynagrodzenie: 100 zł/godz. brutto.

Więcej informacji

Psycholog, psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego

Fundacja SMA poszukuje osób do pracy na stanowiskach: psycholog, psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego. Okres zatrudnienia: od zaraz do 31 marca 2021. Wymiar pracy: średnio 2 godziny miesięcznie. Miejsce pracy: w domu podopiecznego – cała Polska. Wynagrodzenie: 100 zł/godz. brutto.

Więcej informacji

Back To Top