Po skoku – akcja O skok od leku

Łukasz Kufta, Kamila Taracińska, Aleksandra Sornat, Jarek Jaroszek, Jarosław Oskarbski – Podniebna Drużyna Fundacji SMA, nasza odważna drużyna skoczyła po lek na SMA.

Wszyscy szczęśliwie wylądowali na ziemi, a ich emocje możecie zobaczyć w galerii zdjęć poniżej.

Dziękujemy całej drużynie za fantastycznie przygotowaną akcję, odwagę i pomoc innym. Dziękujemy wszystkim, którzy się zaangażowali w szerzenie wiedzy o SMA w ten sposób oraz kibicom i przyjaciołom Fundacji SMA.

Dziękujemy Agnieszce Filipkowskiej – przyjaciółce Fundacji SMA, która nas wspiera i tym razem pomogła w nagłośnieniu akcji.

Dziękujemy ekipie Strefy Spadochronowej Silesia za możliwość przeprowadzenia akcji, za atmosferę na strefie oraz spełnienie marzeń Drużyny.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają akcję przekazując spontanicznie swoje dzieła na licytacje. Wszystkie dzieła do kupienia w ramach akcji „O skok od leku” możecie znaleźć na fanpage’u Podniebnej Drużyny Fundacji SMA. Dziś o godz.22 kończy się aukcja obrazka malowanego kredką akwarelową. Zapraszamy do licytacji.

Na strefie można było spotkać naszą fundacyjną maskotkę – Smoka SMAka, który zbierał datki do puszki.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze działania w ten sposób.

Tak niesamowitą akcją zainteresowały się media. Zapraszamy do obejrzenia relacji z akcji:

Czym jeszcze zaskoczy nas Podniebna Drużyna Fundacji SMA? Jesteśmy pewni, że na akcji O skok od leku nie zakończy się ich przygoda z pomaganiem. Pokażcie, że podobają się Wam takie akcje, wesprzyjcie zbiórkę, która jest głównym celem naszej drużyny. Przypominamy, że zbiórka na badania nad lekiem odbywa się na portalu siepomaga. Pamiętajcie, że każda złotówka jest ważna i zbliża nas do naszego celu – do leku na SMA.

O skok od leku

• 16 września 2016


Poprzedni wpis

Następny wpis