II Obóz Integracyjno-Terapeutyczny dla rodzin z dziećmi SMA

  • 8 grudnia 2019

Nasi Drodzy,

Choć za oknami prawie zima, my już teraz myślimy o nadchodzących wakacjach!

W lipcu 2020 (11–18.07) Fundacja SMA organizuje II Obóz Integracyjno-Terapeutyczny dla rodzin z dziećmi SMA. Wkrótce rozpoczynamy rejestrację – zachęcamy do rezerwacji i wpłaty zaliczki, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!

CZYTAJ DALEJ

Drugi SMAkowy Zlot Mam w Pałacu Lacon w Kazimierzy Wielkiej

  • 30 kwietnia 2019

Przypominamy o zapisach na Drugi SMAkowy Zlot Mam, który odbędzie się w terminie 27-29 września w Pałacu Lacon w Kazimierzy Wielkiej. Mamy nadzieję, że takie spotkania staną się naszą wspólną tradycją, bo za nami już dwa podobne zloty – na jednym spotkały się mamy, na drugim ojcowie.

CZYTAJ DALEJ

Drugi SMAkowy Zlot Mam w Pałacu Lacon w Kazimierzy Wielkiej

  • 3 kwietnia 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne mamy na Drugi SMAkowy Zlot Mam, który odbędzie się w terminie 27-29 września w Pałacu Lacon w Kazimierzy Wielkiej. Mamy nadzieję, że takie spotkania staną się naszą wspólną tradycją, bo za nami już dwa podobne zloty – na jednym spotkały się mamy, na drugim ojcowie.

CZYTAJ DALEJ

Koniec zapisów na warsztaty dla fizjoterapeutów

  • 14 kwietnia 2018

Pragniemy poinformować, że z powodu bardzo dużej ilości zgłoszeń zakończyły się zapisy na warsztaty dla fizjoterapeutów z Chiarą Mastellą, a także warsztaty „Fizjoterapia dedykowana pacjentom z SMA”, których organizatorem jest Biogen.

CZYTAJ DALEJ

Paryskie warsztaty z Chiarą Mastella i Grazia Zappa

  • 14 marca 2018

Z inicjatywy rodzin mieszkających w Paryżu, w dniach 9-10 marca 2018, Fundacja SMA zorganizowała warsztaty, które poprowadziły dr Gracia Zappa oraz Chiara Mastella. Wiedza, którą podzieliły się specjalistki, na co dzień pracujące w Ośrodku SAPRE w Mediolanie, była szalenie interesująca…

CZYTAJ DALEJ