Poszukiwani wolontariusze na II Obóz SMA 11-18 lipca br. Sarbinowo

  • 12 lutego 2020
Drodzy Terapeuci,
W dniach 11-18 lipca 2020 w Sarbinowie w Ośrodku NAT odbędzie się II Obóz integracyjno – terapeutyczny skierowany do rodzin SMA organizowany przez Fundację SMA. Naszym celem jest zorganizować piękny, pełen atrakcji, wakacyjny tydzień nad polskim morzem, który będzie całkowicie przemyślany pod kątem potrzeb Rodzin SMA. 
CZYTAJ DALEJ

II Obóz Integracyjno-Terapeutyczny dla rodzin z dziećmi SMA

  • 8 grudnia 2019

Nasi Drodzy,

Choć za oknami prawie zima, my już teraz myślimy o nadchodzących wakacjach!

W lipcu 2020 (11–18.07) Fundacja SMA organizuje II Obóz Integracyjno-Terapeutyczny dla rodzin z dziećmi SMA. Wkrótce rozpoczynamy rejestrację – zachęcamy do rezerwacji i wpłaty zaliczki, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!

CZYTAJ DALEJ

Drugi SMAkowy Zlot Mam w Pałacu Lacon w Kazimierzy Wielkiej

  • 30 kwietnia 2019

Przypominamy o zapisach na Drugi SMAkowy Zlot Mam, który odbędzie się w terminie 27-29 września w Pałacu Lacon w Kazimierzy Wielkiej. Mamy nadzieję, że takie spotkania staną się naszą wspólną tradycją, bo za nami już dwa podobne zloty – na jednym spotkały się mamy, na drugim ojcowie.

CZYTAJ DALEJ

Drugi SMAkowy Zlot Mam w Pałacu Lacon w Kazimierzy Wielkiej

  • 3 kwietnia 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne mamy na Drugi SMAkowy Zlot Mam, który odbędzie się w terminie 27-29 września w Pałacu Lacon w Kazimierzy Wielkiej. Mamy nadzieję, że takie spotkania staną się naszą wspólną tradycją, bo za nami już dwa podobne zloty – na jednym spotkały się mamy, na drugim ojcowie.

CZYTAJ DALEJ

Koniec zapisów na warsztaty dla fizjoterapeutów

  • 14 kwietnia 2018

Pragniemy poinformować, że z powodu bardzo dużej ilości zgłoszeń zakończyły się zapisy na warsztaty dla fizjoterapeutów z Chiarą Mastellą, a także warsztaty „Fizjoterapia dedykowana pacjentom z SMA”, których organizatorem jest Biogen.

CZYTAJ DALEJ
Back To Top