skip to Main Content

Warsztaty dla rodzin najmłodszych dzieci z SMA

Fundacja SMA wraz z Novartis Poland organizuje warsztaty dla rodzin, które w niedawnym czasie otrzymały diagnozę SMA. Jest to niezwykła okazja do skorzystania z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów zajmujących się rdzeniowym zanikiem mięśni. A bezpośrednio po warsztatach rozpoczyna się nasza XI Konferencja SMA.

Wiemy co przeżywa się otrzymując wynik badania potwierdzający SMA i jak ciężki jest to czas dla całej rodziny, dlatego właśnie, w sposób szczególny, wspieramy rodziny na początku życia z chorobą. W tym celu uruchomiliśmy projekt „Pierwsze kroki z SMA”, który jest nam ogromnie bliski i uważamy go za niezwykle ważny. Tym razem chcemy połączyć możliwość w uczestniczenia w warsztatach i Konferencji SMA, które odbędą się w tym samym miejscu, jedno po drugim.

„Weekend ze SMAkiem” jest dla naszej społeczności najważniejszym wydarzeniem w ciągu roku. To tam spotyka się niemal całe „SMAkowe towarzystwo”, aby się wspierać, wymieniać opiniami i doświadczeniami z codziennego życia z chorobą. Wiemy jednak, że na początku może być trudno się przełamać, nawiązać znajomości, rozmawiać o chorobie z nowo poznanymi ludźmi. Stąd pomysł, aby zaraz przed konferencją zorganizować warsztat dla nowych rodzin, aby mogły w mniejszym gronie poznać się nawzajem i nas jako Fundację, skonsultować się z najlepszymi ekspertami w SMA, a potem z tą wiedzą i nowymi znajomościami zostać na konferencji i również w niej uczestniczyć.

Program warsztatów zakłada indywidualne konsultacje, warsztaty i wykłady ze specjalistami. Będą z nami najbardziej znane nazwiska, na co dzień pracujące z chorymi na SMA:

Udział w warsztatach wraz z pobytem jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo mają rodziny zdiagnozowane w latach 2022 i 2023, które nie uczestniczyły jeszcze w żadnym z naszych wydarzeń. Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać do 28 maja br. u [email protected]

Po warsztatach serdecznie zapraszamy do udziału w XI Konferencji SMA „Weekend ze SMAkiem”. Czekamy na Was!

Razem pokonamy rdzeniowy zanik mięśni!

 

 

 

Back To Top