Cykl webinarów Fundacji SMA

  • 5 maja 2020

Cykl spotkań online teoretyczno-praktycznych, o charakterze motywującym, pod hasłem „Razem przetrwamy trudny czas” wczoraj się rozpoczął. Zaczęliśmy od ćwiczeń z fizjoterapeutką dr Katarzyną Bulińską, były to ćwiczenia dla opiekunów chorych na SMA i będą one się odbywały regularnie co poniedziałek.

CZYTAJ DALEJ

Konsultacje online z Chiarą Mastella

  • 2 maja 2020

Drodzy Rodzice,

Koronawirus zamknął nas wszystkich w domach. Niestety, także rodzice małych i słabszych dzieci z SMA, w tym dzieci nowo zdiagnozowanych, mają teraz ograniczony dostęp do specjalistów i cennych informacji.

CZYTAJ DALEJ

Zmiana daty III SMAkowego Zlotu Mam na Kaszubach

  • 12 marca 2020

W związku z sytuacją w naszym kraju, zmieniliśmy datę III SMAkowego Zlotu Mam na Kaszubach na 25-27 września br. Wpłacone zaliczki przechodzą na wrześniowy termin, jest też jeszcze możliwość dołączenia do naszego spotkania, zapraszamy chętne mamy.

CZYTAJ DALEJ

Poszukiwani wolontariusze na II Obóz SMA 11-18 lipca br. Sarbinowo

  • 12 lutego 2020
Drodzy Terapeuci,
W dniach 11-18 lipca 2020 w Sarbinowie w Ośrodku NAT odbędzie się II Obóz integracyjno – terapeutyczny skierowany do rodzin SMA organizowany przez Fundację SMA. Naszym celem jest zorganizować piękny, pełen atrakcji, wakacyjny tydzień nad polskim morzem, który będzie całkowicie przemyślany pod kątem potrzeb Rodzin SMA. 
CZYTAJ DALEJ

II Obóz Integracyjno-Terapeutyczny dla rodzin z dziećmi SMA

  • 8 grudnia 2019

Nasi Drodzy,

Choć za oknami prawie zima, my już teraz myślimy o nadchodzących wakacjach!

W lipcu 2020 (11–18.07) Fundacja SMA organizuje II Obóz Integracyjno-Terapeutyczny dla rodzin z dziećmi SMA. Wkrótce rozpoczynamy rejestrację – zachęcamy do rezerwacji i wpłaty zaliczki, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!

CZYTAJ DALEJ
Back To Top