Ogłoszenia o wyborze audytora zewnętrznego projektów

Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia audytu zewnętrznego zadań/projektów finansowanych w części lub w całości ze środków PFRON w ramach ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych realizowanych przez Fundację SMA pn.:

1) Kierunek samodzielność – kompleksowa rehabilitacja dzieci i młodzieży z SMA, o wartości   512 335,50 zł realizowany w okresie 01.04.2023-31.03.2024, termin przeprowadzenia audytu 01.04.2024 do 25.04.2024, nr umowy z PFRON  ZZO/000933/07/D

2) Aktywnie z SMA IV. Kompleksowa rehabilitacja chorych na rdzeniowy zanik mięśni, o wartości 1 754 930,00 zł realizowany w okresie 01.04.2023-31.03.2024, termin przeprowadzenia audytu 01.04.2024 do 25.04.2024, nr umowy z PFRON  ZZO/000932/07/D

ZADANIA PO STRONIE WYKONAWCY:

Przeprowadzenie audytu zewnętrznego zgodnie z wytycznymi PFRON dotyczącymi audytu zewnętrznego zadań/projektów finansowanych w części lub w całości ze środków PFRON w ramach ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Wytyczne dotyczące audytu zewnętrznego zadań/projektów finansowanych w części lub w całości ze środków PFRON w ramach ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych dostępne są na stronie:

TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA

Audyt powinien zostać wykonany w terminie 01.04.2024 do 25.04.2024 w biurze koordynacji projektu KM STUDIO Kornelia Matuszewska 34-242 Łętownia 663

WYMAGANIA WOBEC OFERENTÓW

Oferent powinien posiadać niezbędne doświadczenie oraz dysponować osobami o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu w zakresie przeprowadzania audytu

OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY

Oferent powinien złożyć ofertę zgodną z wytycznymi zawartymi w punkcie I niniejszej oferty. Oferta powinna być:

– sporządzona z zachowaniem formy pisemnej pod rygorem nieważności,

– sporządzona w języku polskim,

– opatrzona pieczątką firmową,

– posiadać datę sporządzenia,

– zawierać adres lub siedzibę oferenta, numer telefonu, numer NIP,

– podpisana czytelnie przez wykonawcę, zgodnie z zasadami reprezentacji,

– powinna posiadać cenę netto i brutto wykonanej usługi osobno dla każdego projektu.

W przypadku, gdy Wykonawca dołączy do oferty kopie dokumentu, każda kopiowana strona powinna być opatrzona klauzulą „za zgodność z oryginałem”, podpisana przez Wykonawcę lub osobę upoważnioną i opatrzona imienną pieczątką lub czytelnym podpisem.

MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

  1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem: poczty, kuriera lub też dostarczona osobiście na adres biura koordynacji projektu: KM STUDIO Kornelia Matuszewska 34-242 Łętownia 663  do dnia 23.02.2024 r. do godz. 15:00 (decyduje data wpływu dokumentów).
  2. Ocena ofert i wyniki i wybór najkorzystniejszej oferty zostanie ogłoszony zostanie do dnia 1 marca 2024 r., na stronie internetowej pod adresem www.fsma.pl
  3. Oferty złożone po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.
  4. W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od oferentów wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert.
  5. Zapytanie ofertowe zostało zamieszczone na stronie: www.fsma.pl

OCENA OFERT

Oferta powinna zawierać:

  • Cenę osobno za badanie i raport dla każdego projektu i warunki płatności.
  • Opis wymaganego doświadczenia zgodnie z zapisami pkt III.

PRZESŁANKI ODRZUCENIA OFERTY

Zamawiający może odrzucić ofertę, jeżeli:

  1. Jej treść nie będzie odpowiadać treści zapytania ofertowego,
  2. Zostanie złożona po terminie składania ofert,
  3. Będzie zawierała rażąco niską cenę (przedmiotowa przesłanka zostanie spełniona, gdy cena oferty będzie niższa minimum o 15% od kwoty, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia),
  4. Będzie nieważna na podstawie odrębnych przepisów,
  5. Nie będzie zawierała wszystkich wymaganych przez Zamawiającego dokumentów lub oświadczeń.

INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

O wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający zawiadomi oferentów za pośrednictwem strony internetowej znajdującej się pod adresem: www.fsma.pl

UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA

Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania na każdym etapie bez podania przyczyny.

FINANSOWANIE

Zamówienie będzie finansowane ze środków PFRON i Fundacji SMA

  1. ZAŁĄCZNIKI
  2. Oświadczenie o bezstronności i niezależności.

Dodatkowych informacji udziela Kornelia Matuszewska, Koordynator Projektu

tel. kom. 607916340, e-mail: [email protected]

Ogłoszenie_audyt-2024-02-08

zal_1-Wytyczne_dotyczace_audytu_zewnetrznego

Back To Top