Skip to content

Dzień Mamy 2023

26 maja – w ten wyjątkowy dzień ślemy życzenia dla wszystkich wspaniałych Mam.

Drogie Mamy, drzemie w Was ogromna moc, którą nie zawsze dostrzegacie, ale wokół Was są ludzie, którzy to widzą i doceniają

Troszczcie się o siebie, bądźcie dla siebie dobre – jesteście bardzo ważne!

Życzymy Wam jak najwięcej powodów do uśmiechu, miłości bliskich i wiary w siebie.

Macierzyństwo to niezwykła przygoda, a gdy pojawia się niepełnosprawność jest to dodatkowe wyzwanie. Jednak matczyna miłość nie zna ograniczeń i bez względu na trudności czy codzienne problemy daje ogromną satysfakcję i wiele radości.

Nasze SMAkowe Mamy, zarówno te wychowujące dzieci z SMA, jak i te które same chorują na rdzeniowy zanik mięśni, to cudowne i silne kobiety. Każdego dnia stawiają czoła przeciwnościom losu i dbają o swoich najbliższych najlepiej jak potrafią.

Staramy się je wspierać poprzez organizowanie różnego rodzaju wydarzeń, mających na celu m.in. budowanie poczucia własnej wartości, odnalezienie czasu dla siebie i swoich pasji, zatroszczenie się o swoje zdrowie i samopoczucie. Na jednym z takich spotkań została zrobiona sesja zdjęciowa ukazująca piękno i niesamowity charakter Mam SMA – pisaliśmy o niej tutaj. Z okazji dzisiejszego święta przedstawiamy więcej nietuzinkowych kadrów z obiektywu Aliny Luterek – przyjaciółki SMAkowych Mam.

Back To Top