skip to Main Content

10 lat Fundacji SMA – podziel się wspomnieniami

W tym roku świętujemy 10 lat istnienia Fundacji SMA. To był bardzo intensywny i interesujący czas, w świecie SMA wydarzyło się naprawdę wiele. Rewolucyjna dekada pod kątem leczenia i świadomości choroby.


Celem Fundacji od początku było wsparcie i zintegrowanie środowiska chorych na rdzeniowy zanik mięśni i dlatego dziś chcielibyśmy poprosić Was o podzielenie się ważnymi momentami z tego okresu. Każdy z nas ma swoją ulubioną historię, ciekawą anegdotę, śmieszne zdjęcie czy wzruszające nagranie związane z SMA, coś co na zawsze zapada w pamięć.

Jako społeczność wiemy jak trudne jest życie z tak ciężką chorobą i jak silne emocje na co dzień nam towarzyszą. Dlatego tak istotne jest by mówić o tym głośno, by być razem, by dzielić się doświadczeniami i przeżyciami.

Jeśli chcesz być częścią naszej zbiorowej SMAkowej pamięci i dołożyć swój kawałek do tej 10-letniej opowieści, prześlij swój tekst/plik na adres: [email protected]. A my zbierzemy wszystkie wspominki i cyklicznie będziemy je publikować na naszym profilu fb pokazując jak niezwykłą drogę przeszliśmy przez ten czas. Jesteśmy ciekawi Waszej perspektywy.

Na wiadomości czekamy do 14.05.2023 r.

Dzieląc się swoimi wspomnieniami tworzymy wspólną historię!

Back To Top