skip to Main Content
DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

MAGIA PIERNIKÓW, czyli Handmade for Hope 2020, coraz bliżej! Czy jesteście gotowi na wielkie wspólne pieczenie?

Zgodnie z zapowiedzią, już w przyszły weekend 14–15 listopada startujemy z naszą ogólnopolską akcją pieczenia i dekorowania pierników. Zdecydowaliśmy się wydłużyć ją o kolejny weekend, czyli 21–22 listopada. W tym czasie zapraszamy Was wszystkich do wspólnej przedświątecznej zabawy w przygotowanie pięknych, kolorowych wypieków.

Niestety, ze względu na pandemię nie zrealizujemy naszego planu integracji i dekorowania spotykając się na żywo. Nie poddajemy się jednak! Prosimy, dołączcie do naszej akcji w Waszych domach. Zróbcie zdjęcia i podzielcie się nimi, wysyłając je nam na adres [email protected] Pokażmy, że choć wirtualnie, jesteśmy razem! A najpiękniejsze pierniki niech staną się cegiełkami podczas naszej świątecznej aukcji Handmade for Hope 2020. Dodatkowo, część z nich będzie podarunkami od naszej społeczności, podczas grudniowego spotkania w Polskiej Agencji Prasowej przedstawicieli Fundacji SMA z osobami zaangażowanymi w walkę o lepsze jutro środowiska SMA .

Zdajemy sobie sprawę, że w obecnym trudnym czasie Hope (nadzieja) znowu jest nam, Rodzinom SMA, szczególnie potrzebna. Zamknięcie w domu, wizja choroby, obawy o przyszłość, brak rehabilitacji i innej pomocy z zewnątrz – to wszystko sprawia, że wielu z nas widzi świat jedynie w ciemnych barwach… Jednak gorąco wierzymy, że właśnie teraz chwila odskoczni, wielopokoleniowa twórczość, która zjednoczy rodzinę przy jednym stole (ba, wiele rodzin w Polsce!), może dać nam dużo radości. Pozwólmy ponieść się Magii Pierników!

Zapraszamy Was do wystawienia pierników w aukcji Handmade for Hope 2020. Już teraz prosimy napiszcie do nas na adres [email protected] (w tytule: Magia Pierników), a my przekażemy Wam więcej szczegółów i prześlemy piernikowe pudełka. Pamiętajcie, że środki zebrane w aukcji, tak jak niegdyś, wspomogą działalność Fundacji SMA.

Bądźmy razem, mimo wszystko!

 

MAGIA PIERNIKÓW, czyli nasze plany na bożonarodzeniowy Handmade for Hope

Back To Top