skip to Main Content
DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Warsztaty dla nowo zdiagnozowanych dzieci z SMA powyżej roku – NOWY TERMIN

W związku z sytuacją epidemiologiczną Fundacja SMA podjęła trudną decyzję o zmianie terminu warsztatów dla nowo zdiagnozowanych dzieci, które miały się odbyć w listopadzie w Zabajce. Nowy termin jest dosyć odległy, ale myślimy, że już dla nas wszystkich bezpieczny – spotkamy się 31 maja do 3 czerwca 2021 r.


Tym razem spotkanie przeznaczone jest dla opiekunów i dzieci powyżej 1 roku życia, które osiągnęły możliwość samodzielnego siedzenia i silniejsze, a diagnozę otrzymali w roku 2019 i 2020.

Udział w warsztatach jest nieodpłatny dla chorych na SMA, jednego opiekuna oraz dla rodzeństwa do 3 roku życia. Drugi opiekun i dzieci powyżej 12 roku koszt noclegu to 90 zł, a dziecko powyżej 3 roku nocleg 60 zł, obiad to koszt 17 zł.

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną dopełnimy wszelkich starań, aby warsztaty były bezpieczne. Liczba miejsc jest przez to niestety ograniczona. Ważna jest kolejność zgłoszeń – jeżeli zostaną wolne miejsca, mogą wziąć udział w warsztatach rodziny z dziećmi z diagnozą z roku 2018.

Warsztaty odbędą się w HIPOMEDICAL 2 OŚRODEK REHABILITACJI DZIECI „ZABAJKA 2″ w Złotowie, ul. Widokowa 1.

Rodziny, które zgłosiły się na termin listopadowy prosimy o potwierdzenie udziału w innym terminie, a zainteresowane kolejne rodziny prosimy o zgłaszanie się za pośrednictwem poczty email:  [email protected].

Back To Top