skip to Main Content
DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

MAGIA PIERNIKÓW, czyli nasze plany na bożonarodzeniowy Handmade for Hope

Oderwijmy się na chwilę od poważnych tematów leczenia, refundacji i innych. Choć za oknem wciąż cudowna Złota Jesień, my już teraz chcemy na moment zaprosić Was w magiczny klimat… świątecznych pierników!

Planujemy zorganizować kolejną bożonarodzeniową edycję Handmade for Hope. Tym razem wspólnie przygotujemy unikatowe SMA pierniczki, które elegancko zapakowane i udekorowane, będą cegiełkami podczas naszej świątecznej aukcji na rzecz Fundacji SMA.

Pragnęliśmy, by tegoroczna edycja Handmade for Hope była również okazją do kolejnych spotkań lokalnych społeczności SMA w całej Polsce. Wiemy, że wspólne dekorowanie pierników to wspaniała zabawa, która jednoczy wszystkich, niezależnie od wieku czy umiejętności. Chcieliśmy Was zachęcić do organizacji PIERNIKOWYCH SPOTKAŃ SMA, które w dniach 14-15 listopada miały znów symbolicznie zjednoczyć nasze SMA rodziny. Zdajemy sobie jednak sprawę, że dla części z Was wyjście z domu, w tych niepewnych czasach COVID-19 i jesiennych infekcji, będzie trudne lub wręcz niemożliwe. Dlatego będziemy Was zapraszać do przyłączenia się do piernikowej akcji z Waszych domów, w gronie najbliższych. Choć być może część z Was, mimo wszystko, zdecyduje się spotkać w małym gronie i w bezpiecznych warunkach wspólnie popracować nad wypiekami? Skontaktujemy się z naszymi lokalnymi koordynatorami, którzy pomogli nam w sierpniowej akcji „Spotkajmy się…mimo wszystko”. Ustalimy możliwości i Waszą gotowość do listopadowych spotkań.

Niezależnie od formy – gorąco prosimy, rezerwujcie już teraz czas w weekend 14-15 listopada na piernikowe zabawy. My już niebawem przekażemy dalsze instrukcje dotyczące naszej akcji.

Przypomnijmy, Handmade for Hope to cykliczna akcja będąca inicjatywą rodziców dzieci z SMA. Ideą aukcji jest wsparcie finansowe Fundacji SMA oraz ożywienie i integracja społeczności chorych na SMA. W aukcji wystawiane są przede wszystkim przedmioty wykonane własnoręcznie przez chorych i ich rodziny. Pierwsza edycja HFH odbyła się w 2015 roku, w dawnej, innej rzeczywistości chorych na SMA. Wtedy to słowo Hope (Nadzieja) miało naprawdę niebywałą moc….

Bądźcie z nami! Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym Handmade for Hope!

 

Back To Top