skip to Main Content
DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Warsztaty dla nowo zdiagnozowanych dzieci z SMA powyżej roku

Celem działalności Fundacji SMA m.in. jest wspieranie społeczności chorych i ich rodzin oraz pomoc w podnoszeniu jakości ich życia. W związku z tym, nieustannie staramy się zaopatrzyć opiekunów osób chorych na rdzeniowy zanik mięśni w odpowiednią wiedzę, szczególnie na początkowym etapie zmagań z chorobą. Dlatego cieszymy się, że możemy zaprosić na kolejne tego typu spotkanie w formie warsztatowej.

W  dniach 4–7 listopada w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Zabajka 2 w Złotowie odbędą się warsztaty z technik rehabilitacji dzieci z SMA z elementami integracji i wsparcia psychologicznego.

Tym razem spotkanie przeznaczone jest dla opiekunów i dzieci powyżej 1 roku życia, z silnym typem 1 oraz typem 2 i 3, którzy diagnozę otrzymali w roku 2019 i 2020.

Udział w warsztatach jest nieodpłatny dla chorych na SMA, jednego opiekuna oraz dla rodzeństwa do 3 roku życia. Drugi opiekun i dzieci powyżej 12 roku koszt noclegu to 90 zł, a dziecko powyżej 3 roku nocleg 60 zł, obiad to koszt 17 zł.

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną dopełnimy wszelkich starań, aby warsztaty były bezpieczne. Liczba miejsc jest przez to niestety ograniczona. Ważna jest kolejność zgłoszeń, jeżeli zostaną wolne miejsca mogą wziąć udział w warsztatach rodziny z dziećmi z rocznika 2018.

Warsztaty odbędą się w HIPOMEDICAL 2 OŚRODEK REHABILITACJI DZIECI „ZABAJKA 2″ w Złotowie, ul. Widokowa 1.

Zainteresowane rodziny prosimy o zgłaszanie się za pośrednictwem poczty email:  [email protected].

Back To Top