DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Udało się – byliśmy RAZEM!

Pomimo utrudnień związanych z epidemią COVID-19, pomimo niespodziewanego deszczu i burz z gradem, pomimo zbliżającego się początku roku szkolnego… udało nam się spotkać!

W ubiegłą niedzielę, 30 sierpnia w godzinach popołudniowych, jednocześnie w wielu miejscach Polski, odbyły się lokalne spotkania rodzin SMA. Zależało nam, żeby wspólnie uczcić kończący się sierpień, który jest międzynarodowym miesiącem świadomości o SMA oraz zakończenie tegorocznej Konferencji VIII Weekend ze SMAkiem, która wyjątkowo, ze względu na wirus, odbyła się w wersji online. Coroczny zjazd w Warszawie stał się jednak tradycją i ważnym punktem w kalendarzu wielu rodzin. Dlatego chcieliśmy, również w tym roku, wesprzeć integrację środowiska SMA.

W bezpiecznych warunkach, głównie na świeżym powietrzu, z zachowaniem wszelkich zaleceń epidemiologicznych, przy ognisku lub domowym cieście, zawsze w miłej atmosferze Rodziny SMA miały znowu okazję się poznać, porozmawiać, wymienić doświadczeniami. Cieszymy się, że dołączyły do nas także rodziny, które od niedawna mieszkają w Polsce. Pamiętajcie, że jesteśmy tu dla wszystkich, którzy tego potrzebują!

Razem pokonamy rdzeniowy zanik mięśni! – nasze fundacyjne hasło pozostanie zawsze aktualne. Wierzymy, że tylko razem, wspierając się wzajemnie w naszych dużych i małych działaniach, na co dzień i od święta, lokalnie i globalnie, jesteśmy w stanie skutecznie radzić sobie z chorobą SMA. Doskonale wiemy jak ważna jest integracja z innymi pacjentami, poczucie wspólnoty, wymiana doświadczeń i wzajemne wsparcie opiekunów. Dlatego zapewniamy, że Fundacja SMA również na tym polu będzie Was wspierać.

Fundacja SMA dziękuje wszystkim wolontariuszom – koordynatorom, którzy spontanicznie zdecydowali się pomóc w organizacji spotkań. Szczególnie doceniamy Waszą determinację wobec niesprzyjających warunków ;) Mamy nadzieję na naszą dalszą współpracę przy organizacji kolejnych SMA eventów.

Koniecznie zobaczcie krótką fotorelację z naszych spotkań i bądźcie gotowi, bo w planach mamy już następne ciekawe wydarzenia dla całej społeczności SMA.

Back To Top