skip to Main Content
DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Dziękujemy, że jesteśmy RAZEM!!!

Czas pandemii to w Fundacji SMA okres intensywnej pracy w zupełnie nowych dla nas i dla całej naszej społeczności warunkach. Najtrudniejszy dla chorych i ich rodzin był czas lockdown’u, kiedy podczas zamknięcia w domach zdecydowanie ograniczony był dostęp do ochrony zdrowia, rehabilitacji, a także wielu możliwości ważnych w codziennym życiu takich osób. Niestety niektóre utrudnienia nadal istnieją i nie wiemy, jak długo to potrwa, dlatego też cały ten czas staramy się tak organizować nasze działania, by możliwie jak najlepiej wspierać społeczność związaną z rdzeniowym zanikiem mięśni.

Niestety – choćbyśmy nie wiadomo jak się starali, bez życzliwych nam i chętnych do współpracy osób niewiele byśmy zdziałali.

Z tego miejsca serdecznie chcemy podziękować specjalistom, którzy wzięli udział w organizowanych przez fundację webinarach tematycznych dla SMA, warsztatach dla nowych diagnoz oraz w Konferencji VIII Weekend ze SMAkiem, która odbyła się online. Są to zarówno osoby, które od lat z nami współpracują, ale i Ci, którzy w tym czasie po raz pierwszy podjęli się udziału w naszych projektach.

Podziękowania należą się również lekarzom i fizjoterapeutom, którzy na rożnych szczeblach walki z SMA nie zostawili swoich podopiecznych samym sobie, wkładając mnóstwo pracy w to, by w szpitalach program lekowy działał jak najsprawniej, ale też dbając, aby chorzy nie zostali pozbawieni codziennej opieki we własnych domach.

Ogromne znaczenie ma też współpraca rodzin, które wzajemnie się wspierają, wolontariuszy, którzy pomagali w przeprowadzeniu poszczególnych wydarzeń – przeprowadzeniu webinarów, konferencji, organizacji spotkań rodzin.

To wszystko nie odbyło by się także bez wsparcia finansowego dla Fundacji SMA, to też dziękujemy każdemu, kto regularnie i okresowo wpłaca darowizny, organizatorom zbiórek urodzinowych i stacjonarnych a także każdemu, kto na przeróżne sposoby wspomagają nasze działania.

Fundacja to nie tylko zespół wolontariuszy (którym notabene również należy podziękować), ale wszyscy, którzy są z nami, pomagają, motywują, uczestniczą w naszych wydarzeniach. Jesteśmy jedną wielka rodziną i tylko dzięki współpracy RAZEM POKONAMY SMA.

A jeśli ktoś ma ochotę zostać wolontariuszem i poświęcić swój czas na bezpośrednią współpracę przy naszych projektach bądź ma pomysł na nowe działania, zapraszamy do kontaktu mailowego na adres [email protected].

Back To Top