Konsultacje Online Z Chiarą Mastella

Konsultacje online z Chiarą Mastella

Drodzy Rodzice,

Koronawirus zamknął nas wszystkich w domach. Niestety, także rodzice małych i słabszych dzieci z SMA, w tym dzieci nowo zdiagnozowanych, mają teraz ograniczony dostęp do specjalistów i cennych informacji.

Fundacja SMA pragnie poinformować o dodatkowej zdalnej formie wsparcia skierowanej do rodziców małych dzieci z SMA 1. Chiara Mastella, zaprzyjaźniona terapeutka z Mediolanu, autorka książki „Z SMA 1 NA CO DZIEŃ”, która od wielu lat zajmuje się wsparciem rodziców SMA, zaoferowała nam swoją pomoc online. Konsultacje są bezpłatne. W razie potrzeby uczestniczy w nich tłumaczka (możliwość tłumaczenia na język polski, rosyjski i ukraiński) oraz polska fizjoterapeutka wolontariuszka. Wczoraj z pomocy skorzystała mama dwumiesięcznego Nikosia, która o chorobie synka dowiedziała się niespełna miesiąc temu. Jeszcze dzisiaj odbędą się konsultacje z rodzicami małego Nikity pochodzącego z Rosji.

Jeśli masz pytania odnośnie codziennej pielęgnacji, terapii i opieki nad swoim małym SMAkiem albo obawiasz się, jak poradzisz sobie w domu z trudniejszą sytuacją – napisz do nas: [email protected]. Pomożemy Ci w organizacji zdalnej konsultacji.

Korzystając z okazji informujemy, że warsztat dla rodziców dzieci nowo zdiagnozowanych z Chiarą Mastella, planowany na sierpniową konferencję, został przełożony. Odbędzie się najbliższym, epidemiologicznie „bezpiecznym” terminie a o szczegółach będziemy pisać na bieżąco. Przypominamy też, że Fundacja SMA pracuje nad tłumaczeniem i wydaniem nowego kompendium Chiary Mastella.

Back To Top