DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

VIII Weekend ze SMAkiem

Po raz ósmy Fundacja SMA ma zaszczyt zaprosić na Weekend ze SMAkiem. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 sierpnia w Józefowie k. Warszawy.

Społeczność chorych na rdzeniowy zanik mięśni to zróżnicowana grupa i zawsze wielkim wyzwaniem jest stworzenie takiego programu, aby każdy znalazł coś dla siebie. Jak co roku nasze dwudniowe wydarzenie będzie bogate w interesujące merytorycznie wykłady oraz warsztaty, które poprowadzą najlepsi praktycy z zakresu SMA. Poruszymy tematy związane z leczeniem, potencjalnymi nowymi terapiami oraz te dotyczące standardów opieki w rdzeniowym zaniku mięśni m.in. z zakresu anestezjologii, kardiologii, rehabilitacji czy psychologii.
Świat SMA w ostatnich latach znacząco się zmienił, jesteśmy świadkami rewolucji dotyczącej leczenia tej rzadkiej choroby genetycznej. Jednak wiemy, że jeszcze wiele można zrobić, aby razem pokonać SMA.
Od lat czas, który spędzamy razem to nie tylko zdobywanie cennej wiedzy, ale także integracja i dobra zabawa w gronie naszej wielkiej rodziny SMA. Do zobaczenia!
Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na facebooku https://www.facebook.com/events/3105630516136972/
Back To Top