skip to Main Content
DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Siódmy Bal dla Patryka

21 lutego 2020 r. w Gościńcu Niezapominajka w Dalewie już po raz siódmy odbył się „Bal dla Patryka”. Organizatorem tego dobroczynnego wydarzenia są Przyjaciele Patryka, 10-letniego chłopca chorującego na rdzeniowy zanik mięśni.


Na imprezie do samego rana bawiło się 100 par, które we wspaniały nastrój wprawiał, jak co roku, występujący charytatywnie zespół ,,Pagost” braci Walewskich. Tego wieczoru wszyscy uczestnicy balu spotkali się, aby oprócz dobrej zabawy, okazać Patrykowi i jego rodzinie, wsparcie w walce z SMA. Jednocześnie już tradycją stało się, że część z zebranych środków przeznaczona jest na wsparcie Fundacji SMA, której, jak podkreślają rodzice Patryka, zawdzięczają bardzo wiele.️ Patryk od maja 2019 r. jest leczony lekiem Spinraza, który znacząco poprawił jego stan zdrowia.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni rodzicom Patryka za ten hojny gest, przekazane 5000,00 zł i ciągłe wspieranie działań Fundacji, życząc kontynuowania tej pięknej inicjatywy oraz dalszych wspaniałych efektów leczenia Patryka.

Zespół Fundacji SMA

Back To Top