skip to Main Content
DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Podsumowanie akcji „Cegiełka dla Fundacji SMA”

Z dużym opóźnieniem informujemy, iż z tytułu grudniowej akcji „Cegiełka dla Fundacji SMA” z facebookowych licytacji wpłynęło 4432 zł, za które bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Choć planowaliśmy szybką cegiełkową akcję z pięknymi piernikami w tle, zainteresowanie i chęć pomagania spowodowały, że akcja nieco się rozrosła i otrzymaliśmy znacznie większe wsparcie, niż zakładaliśmy. Dzięki dobrym sercom darczyńców, chęci pomagania i solidarności Fundacja SMA może walczyć o lepsze jutro dla wszystkich SMAków, w tym między innymi o dostęp do terapii, badania przesiewowe noworodków czy szerzenie wiedzy o SMA i opiece nad chorymi wśród zarówno rodzin, jak i w środowisku medycznym.

Szczególne podziękowanie za czas włożony w przygotowanie świątecznych cegiełek ślemy do Anity Żuk-Włosek, mamy Marysi oraz Doroty Stępień-Werwińskiej, Mamy Dominiki i Alicji, ale też wszystkim, którzy ofiarowali swoje rękodzieło, fanty, a także i siebie we własnej osobie :) Serdeczne podziękowanie za nieocenioną pomoc w przeprowadzeniu akcji dla Agi Czuj i Erwina Sobczak.

Docierały do nas w międzyczasie słuchy, że duża jest tęsknota za formułą poprzednich akcji Handmade for Hope. Niestety z racji braku rąk do pracy z jednej strony i zainteresowaniu świąteczną akcją z drugiej zorganizowaliśmy cegiełkę, jednak jeśli tylko znajdą się osoby chętne do zorganizowanej współpracy przy facebookowych akcjach, chętnie wrócimy do poprzedniego modelu akcji. Zainteresowanych już teraz prosimy o maila na adres [email protected].

Na koniec informujemy, że wciąż dostępne są kalendarze Fundacji SMA https://www.fsma.pl/2020/01/kalendarz-sma/, z których dochód także wesprze działalność naszej organizacji. Chętnych prosimy o kontakt na [email protected] i przekazanie darowizny na rzecz Fundacji SMA w kwocie 30 zł za kalendarz wysyłka gratis.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za każde wsparcie, skierowane w naszą stronę!

Zespół Fundacji SMA
Back To Top