skip to Main Content
DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Fundacja mówi o SMA na konferencji medycznej

12 grudnia przedstawiciele Fundacji SMA uczestniczyli w konferencji medycznej dla polskich lekarzy pt. SMA Excellence Meeting. Dwudniowe wydarzenie, zorganizowane w Warszawie przez firmę Biogen, dotyczyło różnych aspektów opieki medycznej w rdzeniowym zaniku mięśni.

W czasie spotkania Paweł Pedrycz, p/o Prezesa Fundacji, opowiedział o historii Fundacji i o naszych dotychczasowych działaniach oraz przedstawił nasze priorytety na najbliższą przyszłość: upowszechnienie w Polsce standardów opieki, wprowadzenie modelu opieki koordynowanej oraz wprowadzenie przesiewu noworodków.

Każdy z blisko 100 uczestniczących lekarzy otrzymał od nas teczkę, w której znajdował się przedruk Standardów Opieki, a także zaproszenie na II Międzynarodowy Kongres SMA w Paryżu oraz na VIII polską konferencję SMA „Weekend ze SMA-kiem”. Uczestnicy otrzymali też od nas – a raczej od polskiej Społeczności SMA – piernikowe choinki. Na opakowaniach naklejone były cytaty, w których rodziny SMA opisywały poprawę, jakiej doświadczyły dzięki leczeniu.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym takie rzeczy są możliwe!

 

Back To Top