Cegiełka Dla Fundacji SMA

Cegiełka dla Fundacji SMA

Zapraszamy wszystkich do nowej facebookowej akcji „Cegiełka dla Fundacji SMA”.

Mimo sporego zainteresowania ze strony osób wspierających naszą Fundację nie jesteśmy obecnie w stanie logistycznie przeprowadzić tradycyjnej akcji Handmade for Hope. Chcielibyśmy jednak zaprosić wszystkich do nowej facebookowej akcji Cegiełka dla Fundacji SMA.

Na aukcjach, publikowanych w grupie Cegiełka dla Fundacji SMA (dawna grupa „Handmade for Hope”), moderatorzy będą wystawiać przedmioty w postaci cegiełek, których cena minimalna będzie zawierać w sobie koszt wysyłki przedmiotu. Aukcje będą odbywać się w formie licytacji lub z możliwością zakupu po zaproponowaniu ceny (kto pierwszy, ten lepszy).

Niestety przez ograniczenia czasowe i ilościowe część cegiełek mamy przygotowanych i nie przyjmujemy masowo fantów na aukcje. Jednak jeśli macie Państwo coś wyjątkowego, co chcielibyście przekazać na rzecz Fundacji SMA, prosimy o kontakt z administratorami grupy na FB lub o wiadomość na skrzynkę mailową [email protected]

Pierwsze licytacje pojawią się w najbliższy piątek 1 grudnia. Zaczniemy słodko i smacznie od przepięknych pierników wykonanych i przekazanych przez niezwykle uzdolnioną i znaną już co niektórym z poprzednich świątecznych aukcji Anitę Żuk Włosek, mamę Marysi z SMA2.

Potem odbędą się aukcje innych przygotowanych przez nas cegiełek, a pod koniec roku na tej samej stronie będzie możliwość zakupu cegiełek – kalendarzy Fundacji SMA.

Jeżeli nie są Państwo członkami grupy „Cegiełka dla Fundacji SMA”, to zapraszamy do dołączenia oraz do zapraszania swoich znajomych.

Fundusze zebrane w tej akcji przeznaczone zostaną na działalność Fundacji w zakresie celów statutowych, wspierania badań naukowych, organizacji konferencji, wsparcia dostępu do leczenia i innych wyzwań, jakie stoją przed nami u progu kolejnego roku.

Akcja „Cegiełka dla Fundacji SMA”

Back To Top