DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Cegiełka dla Fundacji SMA

Zapraszamy wszystkich do nowej facebookowej akcji „Cegiełka dla Fundacji SMA”.

Mimo sporego zainteresowania ze strony osób wspierających naszą Fundację nie jesteśmy obecnie w stanie logistycznie przeprowadzić tradycyjnej akcji Handmade for Hope. Chcielibyśmy jednak zaprosić wszystkich do nowej facebookowej akcji Cegiełka dla Fundacji SMA.

Na aukcjach, publikowanych w grupie Cegiełka dla Fundacji SMA (dawna grupa „Handmade for Hope”), moderatorzy będą wystawiać przedmioty w postaci cegiełek, których cena minimalna będzie zawierać w sobie koszt wysyłki przedmiotu. Aukcje będą odbywać się w formie licytacji lub z możliwością zakupu po zaproponowaniu ceny (kto pierwszy, ten lepszy).

Niestety przez ograniczenia czasowe i ilościowe część cegiełek mamy przygotowanych i nie przyjmujemy masowo fantów na aukcje. Jednak jeśli macie Państwo coś wyjątkowego, co chcielibyście przekazać na rzecz Fundacji SMA, prosimy o kontakt z administratorami grupy na FB lub o wiadomość na skrzynkę mailową [email protected]

Pierwsze licytacje pojawią się w najbliższy piątek 1 grudnia. Zaczniemy słodko i smacznie od przepięknych pierników wykonanych i przekazanych przez niezwykle uzdolnioną i znaną już co niektórym z poprzednich świątecznych aukcji Anitę Żuk Włosek, mamę Marysi z SMA2.

Potem odbędą się aukcje innych przygotowanych przez nas cegiełek, a pod koniec roku na tej samej stronie będzie możliwość zakupu cegiełek – kalendarzy Fundacji SMA.

Jeżeli nie są Państwo członkami grupy „Cegiełka dla Fundacji SMA”, to zapraszamy do dołączenia oraz do zapraszania swoich znajomych.

Fundusze zebrane w tej akcji przeznaczone zostaną na działalność Fundacji w zakresie celów statutowych, wspierania badań naukowych, organizacji konferencji, wsparcia dostępu do leczenia i innych wyzwań, jakie stoją przed nami u progu kolejnego roku.

Akcja „Cegiełka dla Fundacji SMA”

Back To Top