skip to Main Content
DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Za nami II SMAkowy Zlot Mam

Za nami II SMAkowy Zlot Mam. Tym razem spotkałyśmy się w Kazimierzy Wielkiej, w Pałacu Lacon.

Relaks w SPA, zabiegi kosmetyczne, warsztat z terapeutą, długie rozmowy, chwile refleksji i wspólne tańce. Dużo śmiechu i wiele łez Mam, które na co dzień, nieustannie, często przez wiele lat, zajmują się dziećmi chorymi na SMA.

Cieszymy się, że kolejna „miękka” inicjatywa Fundacji spotkała się z Waszym uznaniem. Wierzymy, że odrobina wytchnienia, integracja i wsparcie psychologiczne jest bardzo potrzebne wszystkim opiekunom. Nikt nie zrozumie nas lepiej niż inny SMAkowy rodzic a świadomość, że nie jesteśmy sami zmienia perspektywę i dodaje sił. Dlatego pragniemy dotrzeć do szerokiego grona opiekunów, których choroba zamyka w domach w różnych częściach Polski.

Szczególne podziękowania dla 2 wspaniałych pań, które zaopiekowały się nami w ten weekend: Małgorzaty Lipko, psychologa i terapeutki, za pracę z tym co ukryte oraz Żanetty Gościniak, SMAkowe Mamy, specjalistki od urody, za liczne zabiegi pielęgnacyjne.

To już pewne, że za rok ponownie na swoich miotłach z dalekich krain zlecą się SMAkowe Mamy! Nowe miejsce i, mamy nadzieję, nowe twarze, które witamy zawsze z wielką radością :)

Tymczasem przypominamy, że dla naszych Panów organizujemy Weekend Ojców. Więcej szczegółów już wkrótce!

 

Back To Top