Chiara Mastella Znowu W Polsce! Ruszają Zapisy Na Warsztaty

Chiara Mastella znowu w Polsce! Ruszają zapisy na warsztaty

Z radością informujemy, że ruszają zapisy na  warsztaty z Chiarą Mastellą, słynną włoską fizjoterapeutką pracującą z dziećmi z rdzeniowym zanikiem mięśni. Warsztaty odbędą się we Wrocławiu w dniach 21–22 września.

Serdecznie zapraszamy fizjoterapeutów oraz innych specjalistów, którzy na co dzień pracują z dziećmi z SMA. Zapraszamy również rodziców, którzy chcą dowiedzieć się jak dobrze zajmować się  chorym dzieckiem w domu oraz radzić sobie w trudnych sytuacjach.

W drugiej części warsztatów konsultowane będą małe dzieci z SMA, przede wszystkim dzieci nowo zdiagnozowane oraz dzieci, które wybierały się na konsultacje z Chiarą Mastellą w trakcie lipcowej Konferencji VII Weekend ze SMA-kiem.

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o zapoznanie się z informacjami o wydarzeniu zawartymi na tej stronie. Tam też można się zarejestrować.

„Pamiętajcie, żadna terapia lekowa nie zwalnia Was z obowiązku systematycznej rehabilitacji, pielęgnacji, aktywizacji, wsparcia oddechowego i żywieniowego a także odpowiedniego zaopatrzenia ortopedycznego Waszych dzieci!”

— Chiara Mastella

Strona Warsztatów