Konferencja SMA 2019 Już Za Dwa Dni!

Konferencja SMA 2019 już za dwa dni!

Do rozpoczęcia Weekendu ze SMAkiem pozostały już tylko dwie doby. Dogrywamy szczegóły organizacyjne, programy i inne detale, dzięki którym – mamy nadzieję – wszyscy skorzystamy z konferencji jak najlepiej.

Pokoi hotelowych wystarczy dla wszystkich rodzin, które zarejestrowały się do 30. czerwca. Niestety – nie dysponujemy pokojami większymi niż dwuosobowe ani pokojami na parterze, więc nie możemy spełnić próśb w tym zakresie. Staramy się natomiast zorganizować dostawki dla osób, które ich potrzebują. Hotel w każdym wypadku dysponuje dodatkową pościelą. Informujemy również, że w łazienkach znajdują się wanny.

Każdy zarejestrowany uczestnik konferencji ma zapewnione wyżywienie, począwszy od piątkowej kolacji, skończywszy na niedzielnym obiedzie.

Oprócz dydaktycznego programu samej konferencji, mamy w tym roku bogaty program dla dzieci, a wolontariusze, którzy zgłosili się do współpracy dołożą wszelkich starań, by nikogo nie dopadła nuda ;) Część rozrywkowo-integracyjna, nie tylko dla najmłodszych,  przewidziana jest głównie na wieczory piątkowy i sobotni.

Dostajemy mnóstwo próśb o zapisy na dodatkowe konsultacje, o dopasowanie godzin i wydłużenie czasu ich trwania. Staramy się jak możemy, by jak najwięcej osób mogło skorzystać z porad fachowców, ale prosimy wziąć pod uwagę, że spotkania z zaproszonymi specjalistami nie są w stanie zastąpić pełnowymiarowych spotkań z nimi, które wykonują w swojej pracy. Naszą ideą było i jest, by jak najwięcej uczestników mogło poznać osoby pracujące na co dzień z chorymi na SMA, móc się przekonać i sprawdzić, czy dany rodzaj pracy jest dla chorego odpowiedni czy lepiej skupić się na innych dziedzinach. Zakres godzinowy oraz ilość dostępnych miejsc jest określona przez konsultujących, gdyż oprócz spotkań z pacjentami prowadzą one jeszcze warsztaty z fizjoterapeutami, wykłady i niestety nie są dostępni non stop. Prosimy więc o wyrozumiałość w tej kwestii.

Listy na spotkania ze specjalistami wraz z godzinami i miejscem spotkań będą wręczane przy fundacyjnej rejestracji w Hotelu Holiday Inn.

Rejestrację rodzin rozpoczynamy w piątek o godzinie 15ej.

Do zobaczenia!

 

 

 

Back To Top