Udział Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego W Komitecie Honorowym Konferencji SMA 2019

Udział Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego w komitecie honorowym Konferencji SMA 2019

Z radością zawiadamiamy, że Minister Zdrowia Profesor Łukasz Szumowski wyraził zgodę na udział w komitecie honorowym Konferencji SMA „Weekend ze SMA-kiem”. Patronatami naukowymi objęły nasze wydarzenie: Polskie Towarzystwo Neurologów Dziecięcych, Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska oraz Krajowa Izba Fizjoterapeutów.  Po raz trzeci natomiast zgodziła się objąć patronatem honorowym Konferencję SMA „Weekend ze SMA-kiem” Pani Agata Kornhauser-Duda, Pierwsza Dama RP. Bardzo dziękujemy za wsparcie!

Tegoroczna Konferencja odbędzie się w dniach 5-10 lipca 2019 roku, tym razem w nowym miejscu w hotelu Holiday Inn w Józefowie. Piątek rozpoczniemy konferencją naukową dla specjalistów. Po południu przywitamy rodziny. Sobotę zarezerwowaliśmy głównie na wykłady, natomiast niedziela będzie dniem poświęconym warsztatom i konsultacjom. Od niedzieli rozpoczynamy I Obóz SMA integracyjno-terapeutyczny, który potrwa do środy włącznie. Internetowa rejestracja zostanie zamknięta w niedzielę 30 czerwca o godzinie 22:00.

Już za tydzień spotykamy się w Józefowie, na uczestników Seminarium Naukowego czekamy w piątek od godziny 8:30, a na rodziny od godziny 15:00. Szczegółowy program na stronie konferencji https://konferencja2019.fsma.pl. Niebawem pojawi się szczegółowy Plan Klubu dla dzieci, możecie być pewni, że atrakcji i zabaw nie zabraknie. Tegoroczna konferencja zapowiada się bogactwem propozycji, mamy nadzieję każdy znajdzie dla siebie coś atrakcyjnego.

W związku z dużą ilością pytań o nocleg dla uczestników Seminarium Naukowego, przekazujemy informację, że hotel dysponuje kilkoma wolnymi pokojami w terminie 5-7 lipca, prosimy kontaktować się bezpośrednio z hotelem mail: [email protected].

Back To Top