Konferencja SMA 2019 Już Za Dwa Tygodnie

Konferencja SMA 2019 już za dwa tygodnie

Do rozpoczęcia Weekendu ze SMAkiem pozostało dokładnie 14 dni, natomiast rejestrację na konferencję, seminarium naukowe oraz obóz integracyjno-terapeutyczny prowadzimy jeszcze tylko do końca przyszłego tygodnia, tj. do 30 czerwca 2019 roku. Przypominamy, że wszelkie informacje oraz formularze rejestracyjne znajdują się na stronie https://konferencja2019.fsma.pl/ . Tegoroczne spotkanie odbędzie się w terminie 5-7 lipca (konferencja dla rodzin) oraz 7-10 lipca (obóz integracyjno-terapeutyczny), 5 lipca (seminarium naukowe) w Hotelu Holiday Inn w Józefowie k. Warszawy.

Dostajemy wiele próśb i zapytań o możliwość przydzielenia większych pokoi oraz o możliwości zakwaterowania rehabilitantów czy innych specjalistów lub członków rodzin, których zapraszają Państwo do udziału w konferencji. Niestety, dysponujemy tylko pokojami dwuosobowymi, wyposażonymi w łóżka małżeńskie lub pojedyncze (można to zaznaczyć w rejestracji lub napisać do nas  tej sprawie). Bezpłatne uczestnictwo w konferencji mają chorzy na SMA, rodziny nowozdiagnozowane, uczestniczące w konferencji po raz pierwszy, natomiast opiekunowie otrzymują dopłatę z pozyskanych przez fundację grantów. Podobnie jak w poprzednich latach, zalecamy planowany przyjazd 3 osób, gdyż takie warunki jesteśmy w stanie zaoferować. Istnieją możliwości zorganizowania dostawki zapewnianej przez hotel, jednak ich ilość jest ograniczona. Hotel do każdego pokoju może zapewnić dodatkową pościel. Stan rejestracji oraz wyposażenia przydzielonych pokoi będziemy znać po 30 czerwca. Nie jesteśmy w stanie z góry zapewnić konkretnych udogodnień.

Oczywiście, jeśli mają Państwo ochotę zabrać ze sobą dodatkowe osoby, trzeba je również zarejestrować, jednak wszelkie dodatkowe zapotrzebowania na pokoje lub noclegi przed i po konferencji prosimy zgłaszać kontaktując się bezpośrednio z Hotelem Holiday Inn pod numerem telefonu 22 77 83 000.

Specjalistów polecamy rejestrować w zakładce „Seminarium SMA”, gdzie znajduje się program dla lekarzy, fizjoterapeutów oraz neurologopedów.

Można rejestrować się na wybrane dni, z noclegami lub bez (jedynie rejestracja na obóz musi objąć wszystkie dni, ale może być bez noclegów). Wszyscy zarejestrowani uczestnicy objęci kosztami muszą je opłacić, by móc skorzystać z wyżywienia oraz przygotowanego programu i atrakcji dodatkowych.

Fundacja dysponuje ograniczonymi środkami finansowymi, pochodzącymi z grantów oraz darowizn, przy czym organizacja konferencji nie jest naszym jedynym kosztochłonnym obszarem działania, stąd też występują pewne ograniczenia. Osoby, które chcą uczestniczyć w Weekendzie ze SMAkiem a z różnych przyczyn nie są w stanie opłacić kosztów wydarzenia, prosimy o bezpośredni kontakt na email [email protected] . Wszelkie zmiany w dokonanych już rejestracjach prosimy również zgłaszać pod tym adresem, gdyż musimy je wprowadzać ręcznie.

Informujemy, że wystąpił problem z systemowymi potwierdzeniami rejestracji i okazuje się, że wiele osób ich nie dostaje mimo wielokrotnych prób wysłania. Będziemy je więc rozsyłać mailowo w najbliższych dniach. Prosimy o dokładne sprawdzenie zawartych w nich informacji i zgłaszanie nieścisłości mailowo (szczególnie dotyczących zaznaczonych noclegów oraz konsultacji).

Osoby, które potrzebują podnośnika na czas pobytu w hotelu, które nie zaznaczyły tej informacji w formularzu rejestracyjnym, prosimy o wiadomość na adres  [email protected]

Faktury za uczestnictwo w konferencji  wystawimy najpóźniej do 15 lipca br.

Zapraszamy do rejestracji.

Back To Top