Konferencja SMA 2019

Konferencja SMA 2019

Rejestracja na Konferencję Weekend ze SMAkiem, obóz terapeutyczno-integracyjny i seminarium naukowe trwa do 30 czerwca 2019 roku. Wszelkie informacje dotyczące programu, kosztów, zakwaterowania i innych zagadnień w związku z wydarzeniem znajdują się pod adresem https://konferencja2019.fsma.pl. Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi tam treściami przed dokonaniem rejestracji.

Konferencja VII Weekend ze SMAkiem odbędzie się w Hotelu Holiday Inn w Józefowie k. Warszawy w dniach 5-7 lipca 2019 roku. Można uczestniczyć zarówno w całym wydarzeniu jak i w wybrane dni. W związku z nowym miejscem, oferującym przestronniejsze przestrzenie i więcej miejsca dla uczestników, opłaty za uczestnictwo wzrosły o około 15%  stosunku do poprzedniego roku. Dla osób zdiagnozowanych w 2018 i 2019 roku, chcących wziąć udział w wydarzeniu po raz pierwszy, uczestnictwo jest bezpłatne – warunkiem jest skontaktowanie się z Fundacją SMA ([email protected]) w celu uzyskania kodu rabatowego. Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, które chciałyby uczestniczyć w Weekendzie ze SMAkiem a nie są w stanie ponieść kosztów, również prosimy o kontakt w tej sprawie.

Obóz integracyjno-terapeutyczny zaplanowany jest na 7-10. lipca, w tym samym hotelu. Tutaj niestety nie możemy zaoferować zwolnień z opłat, gdyż nie udało nam się uzyskać dodatkowych środków. Koszty są rzeczywistymi kosztami hotelu, terapeuci, którzy podjęli się współpracy, będą pracować wolontariacko. Wydarzenie jest niejako eksperymentalne, jeśli uczestnicy będą zadowoleni, w przyszłym roku chcielibyśmy zorganizować podobny obóz nieco dłuższy i w bardziej „wakacyjnym” miejscu.

Ważną informacją jest, że Hotel Holiday Inn oferuje uczestnikom tylko i wyłącznie dwuosobowe pokoje, z jednym dwuosobowym lub dwoma pojedynczymi łóżkami. W łazienkach są wanny, osoby potrzebujące podnośnika proszone są o zaznaczenie tej opcji w formularzu rejestracyjnym lub kontakt z fundacją. Będzie miejsce na dostawkę (hotel dysponuje ograniczoną liczbą dostawek, będziemy się w tej sprawie kontaktować jeśli ich zabraknie, każdy natomiast może dostać dodatkową pościel). Dodatkowe noclegi lub pokoje przed i po konferencji prosimy rezerwować bezpośrednio kontaktując się z hotelem, można powołać się na uczestnictwo w konferencji. Jedna rodzina (jedna rejestracja) to jeden dwuosobowy pokój, bez względu na liczbę osób.

Po raz trzeci organizowane jest również seminarium naukowe, na które zapraszamy lekarzy, naukowców, będą również warsztaty dla fizjoterapeutów i neurologopedów, zapraszamy do zapoznania się z programem części naukowej link.

Na wszystkie płatności wystawiamy faktury, które będą przesyłane drogą elektroniczną do 15 dnia następnego miesiąca. Wystawiamy faktury na fundacje. Osoby, które zapisują się na obóz i potrzebują faktur z odroczonym terminem płatności, również prosimy o bezpośredni kontakt.

W razie pytań prosimy o wiadomość na [email protected]

Rejestracja Weekend ze SMAkiem

Rejestracja na Obóz SMA 

Zapraszamy!!!

Back To Top