Konferencja SMA 2019

Konferencja SMA 2019

Z przyjemnością ogłaszamy, że w dniu 1. czerwca w samo południe wystartujemy z rejestracją na tegoroczny Weekend ze SMAkiem oraz na obóz integracyjno-terapeutyczny, który odbędzie się tuż po zakończeniu konferencji.

VII Weekend ze SMAkiem rozpocznie się 5. lipca seminarium naukowym dla lekarzy, fizjoterapeutów i neurologopedów. Popołudniu będziemy witać rodziny, a po części oficjalnej zaprosimy na kolację i wieczór integracyjny. Sobota będzie dniem wykładów i zdobywania wiedzy teoretycznej, natomiast niedzielę rezerwujemy na konsultacje i warsztaty. Zakończenie przewidujemy na godzinę 15stą.

Ale nie dla wszystkich oznacza to koniec spotkania, gdyż chętnych już od godziny 16stej, 7 lipca, zapraszamy na obóz integracyjno-terapeutyczny, który potrwa aż do środy 10. lipca. W programie wiele atrakcji, od bloków rozrywkowych, przez warsztaty i wykłady, po rehabilitację i ćwiczenia na basenie. To pierwszy taki obóz w Polsce, liczymy na zainteresowanie i mamy nadzieję, że i to wydarzenie stanie się coroczną tradycją SMAkowych spotkań.

Szczegółowy program Weekendu oraz Obozu znajduje się poniżej.

Przypominamy jednocześnie, ze tegoroczne spotkanie odbędzie się w zupełnie nowym miejscu – Hotelu Holiday Inn w Józefowie k. Warszawy. Mamy nadzieję, że miejsca starczy dla wszystkich a standardy spełnią oczekiwania uczestników.

Dużo wysiłku włożyliśmy w to, żeby mimo zmiany miejsca na większe i przestronniejsze, jak najbardziej zoptymalizować koszty uczestnictwa. Konferencja jest częściowo dofinansowana, wszyscy chorzy na SMA, dzieci do lat 4 oraz rodziny z nowymi diagnozami uczestniczące po raz pierwszy są zwolnieni z kosztów. Uczestnictwo dziecka w wieku 4-15 lat to 50 zł za dzień a osoby dorosłej 100 zł, nocleg w pokoju 2osobowym – 150 zł za dobę. Nie ma konieczności rejestrowania się na wszystkie dni. W przypadku trudnej sytuacji finansowej lub losowej można zwrócić się o zwolnienie z kosztów uczestnictwa, kontaktując się w tej sprawie bezpośrednio z Fundacją SMA.

Back To Top