skip to Main Content
DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Drugi SMAkowy Zlot Mam w Pałacu Lacon w Kazimierzy Wielkiej

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne mamy na Drugi SMAkowy Zlot Mam, który odbędzie się w terminie 27-29 września w Pałacu Lacon w Kazimierzy Wielkiej. Mamy nadzieję, że takie spotkania staną się naszą wspólną tradycją, bo za nami już dwa podobne zloty – na jednym spotkały się mamy, na drugim ojcowie.

Pierwszy SMAkowy Zlot Mam odbył się we Wrocławiu. Przybyły panie z całej Polski. Bogaty program zajęć obejmował m. in. warsztaty tematyczne, relaksujący koncert mis i gongów, piękne metamorfozy i bogaty czas na integrację.

Na początku marca z kolei ojcowie zjechali do Zakopanego na Weekend Ojców. Korzystali z zajęć terapeutycznych, wzięli udział w ognisku, jeździli na nartach i długo ze sobą rozmawiali ;)

Liczymy na szeroki odzew Mam chętnych na spotkanie w Kazimierzy Wielkiej. Mamy już gotowy plan, obiecujemy dużo rozmów, przyjemności, łez i śmiechu oraz równie pożytecznych i potrzebnych nam zajęć terapeutyczno-relaksacyjnych.  Będzie można skorzystać z zabiegów SPA, odpocząć i naładować baterie.

Aby zgłosić swoją chęć udziału, należy wysłać email na adres [email protected] . Więcej szczegółów na załączonej grafice oraz w facebookowym wydarzeniu https://www.facebook.com/events/391503314763910/.

Zapraszamy!

Back To Top