Konferencja SMA 2019

W ostatnim czasie tematem numer jeden na naszych stronach są kwestie związane z wdrażaniem procesu leczenia SMA w Polsce, ale nie oznacza to, że wolontariusze Fundacji SMA zajmują się tylko tym. Od kilku tygodni bardzo intensywnie pracujemy nad organizacją tegorocznego Weekendu ze SMAkiem.

Jak pisaliśmy w poście pod koniec stycznia, wydarzenie odbędzie się w nowej formule i w nowym miejscu, dlatego też musimy sprostać wielu zupełnie nowym wyzwaniom organizacyjnym.

Na konferencję zapraszamy w terminie 5-10 lipca do Hotelu Holiday Inn przy ul. Telimeny 1 w Józefowie. Piątek rozpoczniemy konferencją naukową dla specjalistów. Popołudniu przywitamy rodziny. Sobotę zarezerwowaliśmy głównie na wykłady, natomiast niedziela będzie dniem poświęconym warsztatom i konsultacjom. Postaramy się również, by nie brakło miejsca na integrację i ciekawe atrakcje dla najmłodszych.

Nowością dla uczestników będzie możliwość wzięcia udziału w obozie integracyjno-terapeutycznym, do zrobienia którego zainspirowało nas doroczne włoskie wydarzenie MIO FIGLIO HA UNA 4 RUOTE – organizowane m. in. przez znaną większości społeczności SMA Chiarę Mastellę. Obóz rozpocznie się już w niedzielę popołudniu. Chętni będą mogli wziąć udział w wielu ciekawych warsztatach, zabawach integracyjnych, znajdzie się również miejsce na rehabilitację. Uprzedzając pytania, będzie możliwość wzięcia udziału w wybrane dni, szczegóły podamy kiedy ruszą zapisy.

Hotel Holiday Inn jest większy od miejsca naszych dotychczasowych spotkań, posiada też basen i zdecydowanie większe tereny na zewnątrz. Wciąż pracujemy nad szczegółowym programem akcji, dopracowujemy poszczególne punkty oraz staramy się zoptymalizować koszty uczestnictwa. Niebawem uruchomimy rejestrację.

Zapraszamy również do kontaktu wolontariuszy, chętnych wspomóc nas w działaniach – prosimy pisać na email: [email protected]

• 28 marca 2019


Poprzedni wpis

Następny wpis