Konferencja SMA 2019

Z przyjemnością ogłaszamy, że tegoroczna konferencja odbędzie się w terminie 5–10 lipca w hotelu Holiday Inn w Józefowie.

Nasze konferencje są uznawane za unikalne w skali europejskiej i z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. My również rozwijamy działalność, bierzemy pod uwagę oczekiwania uczestników i zmieniającą się sytuację w środowisku związanym z SMA, dlatego też postanowiliśmy zorganizować to wydarzenie w nowej formule.W piątek 5 lipca, odbędzie się konferencja naukowa dla specjalistów. Popołudniu rozpoczniemy rejestrację rodzin. Sobota i niedziela to Weekend ze SMAkiem – inauguracja, wykłady, konsultacje. Z kolei w terminie 8–10 lipca zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w obozie terapeutyczno-integracyjnym połączonym z rehabilitacją. Będzie oczywiście możliwość przybycia w wybranych dniach, z noclegami lub bez. Rejestrację planujemy rozpocząć w tym roku już w kwietniu i do tego czasu dogramy szczegóły. Wkrótce podamy również koszty uczestnictwa i bardziej szczegółowy program konferencji – zespół Fundacji SMA już intensywnie nad tym pracuje.

Jak co roku staramy się zapewnić wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny. Próbujemy ściągnąć specjalistów z całego świata, zapewnić szereg konsultacji dla jak największej liczby osób, przygotować program, z którego skorzystają zarówno specjaliści, jak i nowo zdiagnozowane rodziny oraz ci, którzy z SMA żyją już od dłuższego czasu.

Jednocześnie zapraszamy do kontaktu chętnych do współpracy przy organizacji wydarzenia i innych zadań Fundacji SMA – prosimy o kontakt mailowy [email protected]

Konferencja SMA

• 28 stycznia 2019


Poprzedni wpis

Następny wpis