Podziękowania

W ostatnich dniach na konto Fundacji SMA wpłynęła kwota 60 525,24 PLN. To szczególna darowizna, gdyż przekazana została przez Grzegorza i Monikę Pacanów, rodziców zmarłego w sierpniu Tomka, który chorował na SMA. Pieniądze pochodzą ze zbiórki prowadzonej na leczenie chłopca.

Rodzice Tomka, szukając dla niego możliwości leczenia, przemierzyli tysiące kilometrów, zetknęli się z brutalną biurokracją w Polsce i poza granicami kraju, a kiedy udało się ostatecznie otrzymać lek, choroba była już na tyle zaawansowana, że maleńki organizm nie dał rady. Historia przykra jest tym bardziej, że w świecie, w którym istnieje ratująca życie terapia, są jeszcze kraje takie jak nasz, w których dostęp do niej jest niemożliwy.

Moniko, Grzegorzu, w imieniu Fundacji SMA oraz całej społeczności, dla której działamy, serdecznie dziękujemy Wam za ten gest i za to, że w tym trudnym dla Was czasie pomyśleliście o innych. Nikt dla rodzin, które dotyka SMA, nie jest lepszym wsparciem, niż inne rodziny właśnie. Z naszej strony postaramy się wykorzystać tę darowiznę najlepiej jak można i mamy nadzieję, że nie zawiedziemy ani Was, ani wszystkich tych, którzy nam zaufali. DZIĘKUJEMY!

Wydarzenia fundacyjne

• 17 października 2018


Poprzedni wpis

Następny wpis