Konferencja SMA 2018

Konferencja SMA 2018

Szósta Konferencja SMA zbliża się wielkimi krokami, pozostał już tylko miesiąc do naszego wspólnego spotkania, które w tym roku jest objęte Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy i Patronatami Naukowymi Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych oraz Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska.

Aby pomóc Wam w podjęciu decyzji, przybliżamy kolejną porcję informacji, która pozwoli, mamy nadzieję, zadeklarować udział, ponieważ możliwość rejestracji pozostanie zamknięta na tydzień przed wydarzeniem.

Jeśli dokonaliście już rejestracji oraz zaprosiliście swojego lekarza i fizjoterapeutę, którzy z pewnością będą mogli wzbogacić swój warsztat pracy i efektywniej wspierać naszą nierówną walkę z SMA, proponujemy rozważyć następujące propozycje, które nie pojawiły się w systemie podczas rejestracji. Pomimo ograniczonej liczby miejsc, podejmujemy starania aby każdy chory mógł uczestniczyć i skorzystać z przynajmniej jednej indywidualnej konsultacji.

Proponujemy:

  • badanie klatki piersiowej u dzieci powyżej 4 r.ż prowadzone przez dr Agnieszkę Stępień
  • konsultacje fizjoterapeutyczne dla dzieci z SMA 3 powyżej 10 r.ż. prowadzone przez Marion Main
  • konsultacje u Magdaleny Mazur neurologopedy, surdologopedy i dyrektora Centrum Neuroterapii i Neurorehabilitacji NSL

Zapisy na dodatkowe konsultacje u Karoliny Kaczyńskiej ([email protected]).

Dodatkowym atutem naszego tegorocznego spotkania będzie możliwość uzyskania bezpłatnych specjalistycznych porad z zakresu prawa u Radcy Prawnego Natalii Lewandowskiej-Fac oraz porad z zakresu pomocy społecznej u Aleksandry Affy.

W czwartkowy wieczór zapraszamy pary na warsztaty dla małżeństw, które poprowadzą dla Was Iga i Konrad Grzybowscy.

Nie zabraknie również atrakcji dla ciała – w czwartkowe popołudnie zapraszamy Panie na Mini Metamorfozy.

Do sali Retro zapraszamy na sportowe emocje, rozegrany będzie turniej w Kręgle i Darta, na podsumowanie wieczoru zabawa z muzykami przy ognisku.

Niebawem pojawi się szczegółowy Plan Klubu dla dzieci, możecie być pewni, że atrakcji i zabaw nie zabraknie a w piątek wieczorem zapraszamy dzieci na bal przebierańców, dorosłym proponujemy muzykę na żywo.

Stary Młyn w piątkowy wieczór wypełni artystyczna aura, wszystko za sprawą wystawy prac w ramach Konkursu rysunkowego „Narysuj siebie” dla dzieci.

Tegoroczna konferencja zapowiada się bogactwem propozycji, mamy nadzieję każdy znajdzie dla siebie coś atrakcyjnego.

Szczegółowy program Konferencji znajduje się tutaj. Program Seminarium Naukowego znajduje się tutaj.

Zatem zapraszamy i czekamy na Wasze zgłoszenia.

Back To Top