Matki-Siłaczki-Bohaterki każdego dnia
i dzieci z chorobą rzadką

Już w następny weekend 16–17.06.2018 r. będziecie mogli nas spotkać w Łodzi, gdzie odbędzie się X Kongres Kobiet pod hasłem „Wszystkich praw. Całego życia!” Podczas tego wydarzenia w strefie NGO Parku Kobiet przez dwa dni będziemy mówić o SMA i działaniach naszej Fundacji.

Natomiast w sobotę 16.06.2018 r. o godz. 15:30 w Centrum Matek odbędzie się niezwykły panel dyskusyjny Matki-Siłaczki-Bohaterki każdego dnia i dzieci z chorobą rzadką z naszym udziałem, gdzie poruszony zostanie temat kobiet-matek-opiekunek dzieci z niepełnosprawnością. Uczestniczkami panelu będą głównie matki dzieci z rdzeniowym zanikiem mięśni, które opowiedzą o swojej codzienności, troskach i wyzwaniach. Pokażą obraz kobiet, które walczą o swoje dzieci, rodziny i o siebie. Już dzisiaj zapraszamy na to niesamowite spotkanie i niezwykłe rozmowy.

Naszą misją jako fundacji jest działanie na rzecz zwiększania świadomości społecznej o SMA. Dlatego staramy się działać na wielu płaszczyznach, być w wielu miejscach i brać udział w różnych wydarzeniach, które pozwalają nam na osiąganie założonych celów. Bądźcie z nami i wspierajcie matki-siłaczki każdego dnia.

Rejestracja

Wydarzenia fundacyjne

• 8 czerwca 2018


Poprzedni wpis

Następny wpis