Mój szkrab ma cztery kółka 2018

Już za dwa miesiące rozpoczyna się doroczna włoska impreza pt. Mio figlio ha una 4 ruote – Mój szkrab ma cztery kółka: fantastyczny tygodniowy program dla Rodzin SMA na słonecznym wybrzeżu Morza Śródziemnego.

Każdemu zawsze w pamięć zapada siedem dni spędzonych w nadmorskim miasteczku Lignano Sabbiadoro, na białych piaskach śródziemnomorskiej plaży dostosowanej do poruszania się na wózkach. Siedem dni wypełnionych zabawą, śpiewem, jedzeniem, integracją, wśród Rodzin SMA z Włoch i coraz częściej z innych krajów Europy. Impreza jest organizowana przez SAPRE – mediolański ośrodek wsparcia dla rodzin z SMA – przy współpracy z włoską organizacją Famiglie SMA.

Jak wyglądała w zeszłym roku, można zobaczyć na poniższym nagraniu (można wybrać polskie podpisy).

W tym roku turnus odbędzie się w dniach 24 czerwca – 1 lipca i tak jak co roku, Fundacja SMA obejmie patronat nad wydarzeniem.

Jeśli jednak chcielibyście się tam wybrać, to niestety musimy Was rozczarować: zainteresowanie tegorocznym wydarzeniem przekroczyło najśmielsze oczekiwania organizatorów i od wielu miesięcy nie ma już ani jednego miejsca. Organizatorzy obiecują, że za rok postarają się zorganizować imprezę na większą skalę.

 

 

• 28 kwietnia 2018


Poprzedni wpis

Następny wpis