Przyjaciele Patryka dla Fundacji SMA

Coroczny Bal dla Patryka stał się już niemal tradycją.

Bal organizowany jest, aby wesprzeć Patryka Nowaka i jego rodzinę w codziennych zmaganiach z rdzeniowym zanikiem mięśni typu 2. Jednocześnie niesie pomoc dla całej społeczności SMA poprzez szerzenie wiedzy i świadomości o chorobie oraz zbieranie środków na działalność naszej Fundacji.

I tym razem organizatorzy i uczestnicy spisali się na medal. 19 lutego 2018 r. prawie 100 par spotkało się by, w miłej atmosferze i przy dobrej zabawie, uczynić świat lepszym i wspomóc walkę  z SMA.

Niezmiennie nasze serdeczne podziękowania chcemy złożyć rodzicom Patryka, a także wszystkim Przyjaciołom Patryka, dzięki którym tak niezwykłe wydarzenie może się odbywać w tym przede wszystkim Monice Sury-Walterowicz za zorganizowanie loterii fantowej, zespołowi PAGOST braci Walewskich za wspaniałą oprawę muzyczną oraz właścicielom Gościńca Niezapominajka w Dalewie za ugoszczeniu w cudownym miejscu, Jarkowi Szydłowskiemu oraz Tomkowi Frąckowiakowi za pomoc w prowadzeniu imprezy oraz wkład w pomoc przy organizacji balu i prowadzeniu licytacji. .

Mamy nadzieję, że ta fantastyczna inicjatywa będzie kontynuowana w następnych latach, a być może zainspiruje też innych do zaangażowania się w działania charytatywne tego typu, łącząc przyjemne z pożytecznym.

• 9 marca 2018


Poprzedni wpis

Następny wpis