skip to Main Content
DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Bliscy Jowitki wspierają Fundację

Prawie roku temu diagnoza rdzeniowego zaniku mięśni splotła losy kolejnej rodziny z naszą Fundacją. Pomimo dramatu jaki ich spotkał, rodzice i bliscy małej Jowitki, chorej na typ 1 SMA, dostrzegli potrzebę wsparcia naszych działań na rzecz całej społeczności chorych.

I tak z ich inicjatywy w okresie od 01.07.2017 do 31.12.2017 roku do fundacyjnych skarbon stacjonarnych trafiła pokaźna suma pieniędzy w wysokości 4020.57 zł. Do całej akcji przyłączyło się aż 14 firm: (F.H.U. Wojciech Placek Mochy; P.W. „ROMIX’’ Sp. z o.o. Żodyń oraz Wolsztyn; P.P.H.U. „MAT’’ Mateusz Szantyka Wieleń; Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Aleksandra Józefowska Wieleń; Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Aniela Adam Nowa Wieś; Gabinet Rehabilitacji Izabela Machoy Nowa Wieś; Kebab Przemysław Rębacz Przemęt, oraz Olejnica; EUREKA Karolina Rabiega Przemęt; FHUP Szarlotka s.c Małgorzata, Leszek Pytlik Przemęt; P.H.U ‘’EUROM’’ Eugenia Jęśkowiak Radomyśl oraz Sława; Estera Swędzowska Kosmetyka & Fryzjerstwo Kościan; Kwiaciarnia Przemęcka Karol Malicki Przemęt), których właścicielom i pracownikom jesteśmy ogromnie wdzięczni za wsparcie. Dziękujemy również wszystkim darczyńcom za niezwykłą hojność.

Natomiast największe podziękowania składamy rodzicom Jowitki oraz cioci Donacie, za ich nieocenioną pomoc, wielkie serce, pomysł i realizację całej zbiórki. Walcząc o dostępność i poszerzenie leczenia w Polsce, badania kliniczne, standardy opieki nad chorymi na SMA w Polsce, bardzo potrzebujemy takiego zaangażowania i funduszy, które pomogą nam w pełni skupić się na naszych celach.

Niestety dotarła do nas bardzo smutna wiadomość, pod koniec listopada 2017 roku Jowitka zmarła w szpitalu. Jeszcze raz składamy kondolencje dla najbliższych i dziękujemy z całego serca, że jesteście z nami.

Back To Top