Zapraszamy na kolejną edycję Handmade for Hope!

Serdecznie zapraszamy na dziesiątą już, wielkanocną edycję akcji Handmade for Hope – aukcji charytatywnych, na których rękodzielnicy wystawiają swoje dzieła, a cała kwota z licytacji przeznaczona jest na wsparcie działań Fundacji SMA. 

Cele, które wspieramy, to działalność statutowa Fundacji, wsparcie dostępu do leczenia, organizacja konferencji dla chorych i ich rodzin oraz wsparcie badań nad lekami na SMA.

Akcja startuje 1 marca, a bawić się będziemy do 25 marca. Tradycyjnie znajdziecie nas na Facebooku, a najprościej traficie tam poprzez adres www.handmadeforhope.pl. Dołączcie do grupy, informujcie swoich bliskich, przyjaciół i znajomych i zapraszajcie ich do wydarzenia. Twórzcie i wystawiajcie dzieła, o które będziemy walczyć. Gwarantujemy, że emocje będą sięgać zenitu.

Tak jak w poprzednich edycjach, oprócz rękodzieła, wystawiać można książki i usługi, a po kontakcie z administratorem również aukcje specjalne.

Handmade for Hope stało się już tradycją w okresach przedświątecznych. W ostatniej, bożonarodzeniowej edycji zebraliśmy ponad 10 tysięcy złotych! Wierzymy, że Wy – nasi Przyjaciele, i tym razem pokażecie, że nie jesteśmy sami. Wsparcie, które nam w ten sposób okazujecie, daje nam siłę do dalszych działań, tak by życie z SMA było jak najlepsze dla wszystkich. W obecnej chwili, w Polsce, trwa proces dopuszczenia leku do refundacji, co jest ogromnym marzeniem naszej społeczności. Pomóżcie nam zrealizować ten cel:)

Zapraszamy i życzymy wspaniałej zabawy!

Handmade for Hope

• 27 lutego 2018


Poprzedni wpis

Następny wpis