Nowe sprzęty w naszym Banku!

Drodzy Rodzice, z radością informujemy, że Bank Sprzętu Fundacji SMA wzbogacił się o nowy zestaw sprzętów na  miarę wykonanych przez włoską firmę Progettiamo Autonomia. Do Banku trafiły używane HAKAFO, gorsety, ortezy oraz buty do ortez, wszystko w bardzo dobrym stanie. Zdjęcia i opis znajdziecie na stronie Banku Sprzętu Fundacji SMA na Facebooku.

Sprzęty czekają na Was we Wrocławiu, w zaprzyjaźnionym Domu Na Ciepłej, gdzie będzie można przymierzyć je pod okiem przeszkolonego w SAPRE fizjoterapeuty.

Jednocześnie chcemy Was zachęcić do przekazywania nam sprzętów, z których wyrosły Wasze SMAki. Być może znajdą nowych właścicieli!

Więcej informacji: [email protected]

Serdecznie dziękujemy Romano z firmy Progettiamo Autonomia oraz Chiarze Mastelli z SAPRE  za darowiznę. Jesteśmy przekonani, że prezenty będą wielkim wsparciem w codziennym życiu dla wielu polskich dzieci chorych na rdzeniowy zanik mięśni. Nasze dzieci własnoręcznie przygotowały piękne podziękowania w trakcie styczniowego Spotkania Rodzin SMA „Na Ciepłej”. Mieliśmy przy tym wszyscy sporo dobrej zabawy!!! Podziękowanie przekażemy osobiście.

• 10 lutego 2018


Poprzedni wpis

Następny wpis