Konsultacje Z Chiarą Mastellą

Konsultacje z Chiarą Mastellą

Drodzy Rodzice, mamy przyjemność poinformować o możliwości odbycia konsultacji z Chiarą Mastellą w dniu 26 stycznia 2018 w Krakowie.

Chiara Mastella to znana włoska fizjoterapeutka z polikliniki w Mediolanie, założycielka i koordynatorka SAPRE – centrum wsparcia dla rodzin z diagnozą SMA, od trzydziestu lat specjalizuje się w terapii dzieci z najcięższą postacią SMA. Fundacja SMA współpracuje z Chiarą od dawna m.in. organizujemy konsultacje podczas konferencji, wydaliśmy poradnik Chiary Mastella, zorganizowaliśmy warsztaty dla dzieci z SMA1.

Chiara będzie uczestniczyć w Międzynarodowym Kongresie Naukowym SMA. Zgodziła się poświęcić jeden dzień swojego pobytu w Polsce na konsultację naszych dzieci. W trakcie indywidualnych spotkań Chiara udzieli rodzinom wielu cennych porad dotyczących codziennej pielęgnacji i rehabilitacji, wsparcia oddechowego oraz zabezpieczenia ortopedycznego. Fundacja SMA zapewni pomoc tłumacza. Szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi nowo zdiagnozowanymi a także pozostałe dzieci SMA1 i SMA2.

Wszelkie dodatkowe szczegóły na temat konsultacji przekażemy wkrótce. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy [email protected]

Back To Top