Zapraszamy na Konferencję SMA 2018

Z radością ogłaszamy, że przyszłoroczna Konferencja SMA, Weekend ze SMA-kiem 2018, odbędzie się 23–25 sierpnia (czwartek–sobota) w Hotelu Boss w Warszawie. Już po raz szósty będzie nam bardzo miło spotkać się w rodzinnym gronie z chorymi na SMA i ich najbliższymi.

Podobnie jak w minionych latach, chcemy zaprosić wybitnych specjalistów w dziedzinie SMA z kraju i zagranicy, przeprowadzić przeróżne warsztaty, a także zaprezentować aktualny postęp badań nad lekami.

W tym roku wydłużamy nasz Weekend o wieczór integracyjny w czwartek, a uroczyste otwarcie planujemy w piątek rano.

Nasza doroczna Konferencja jest unikalnym wydarzeniem w skali nie tylko kraju, ale całej Europy środkowej i wschodniej. Na zeszłoroczne wydarzenie przyjechało ponad 200 Rodzin SMA! Fotografie z lat ubiegłych można obejrzeć w zakładce „Jak działamy”.

Nasze zaproszenie kierujemy także do tych, którym SMA zabrało ukochane osoby.

Od kilku lat koszty usług w naszym kraju rosną nieubłaganie. Aby mieć pewność, że Konferencja odbędzie się zgodnie z planem, z ciężkim sercem zdecydowaliśmy się wprowadzić częściową odpłatność dla uczestniczących Rodzin. Nadal będzie to ułamek faktycznych kosztów, jednak dzięki temu nie będziemy zmuszeni w tym roku sięgać do środków zbieranych na inne cele, jak badania naukowe. Za wpłaty oczywiście będziemy wystawiać faktury.

Szczegóły podamy wkrótce, a tymczasem zapraszamy wszelkie osoby i firmy chętne wesprzeć organizację tego ważnego wydarzenia do kontaktu z nami.

Konferencja SMAWeekend ze SMA-kiem

• 23 listopada 2017


Poprzedni wpis

Następny wpis