skip to Main Content
DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Mali artyści pomagają chorym na SMA

Sierpniowy weekend ze SMAkiem jest już dla nas miłym wspomnieniem, jednak oprócz zdobytej wiedzy i wrażeń, pozostawił też pewną namacalną pamiątkę w postaci dziecięcej (i nie tylko) twórczości. Pod czujnym okiem animatorów, opiekunów i wolontariuszy, nasi artyści stworzyli kilkadziesiąt dzieł w przeróżnych technikach (w galerii poniżej zobaczycie jak tworzyli artyści), a ponieważ takiej pracy nie można zaprzepaścić, postanowiliśmy stworzyć aukcje na portalu charytatywni.allegro.pl, z których dochód będzie przeznaczony na wsparcie dalszych działań Fundacji SMA.

Wszystkich dzieł jest kilkadziesiąt, znajdą się tam między innymi duże obrazy, małe obrazki czy jesienne kartki, które możecie podarować bliskim. Sukcesywnie wystawiane będą w tym miejscu:

charytatywni.allegro.pl

Zachęcamy też do samodzielnego wystawiania fantów – wystarczy, że wystawiając przedmiot na sprzedaż, wskażecie jako cel Fundację SMA.

Wystawieniem weekendowych arcydzieł zajmuje się Aga Czuj, więc wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować poprzez kontakt w aukcjach allegro lub na adres mailowy [email protected].

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

Back To Top