Ostatni dzień zapisów na Konferencję

Dzisiaj o północy mija termin zapisów na tegoroczną Konferencję SMA – jeśli jeszcze się nie wpisałaś/wpisałeś, zostało Ci tylko kilka godzin! Od jutra będziemy przyjmować zgłoszenia tylko na listę rezerwową i tylko od rodzin z nowo zdiagnozowanymi dziećmi z cięższą postacią SMA.

Program jest bardzo ciekawy – zerknijcie tylko tutaj. Zachęcamy też do zapoznania się z treścią w zakładkach Informacje i Regulamin. Ponadto warto zapoznać się z naszymi tegorocznymi Partnerami, z których wielu zobaczycie na Konferencji.

W tym roku będziemy stanowić wielką siłę: na Konferencję zarejestrowało się rekordowe 160 rodzin! Nasz fundacyjny Zespół pracuje praktycznie na okrągło całą dobę , żeby jak najlepiej zorganizować wszystkie prelekcje, warsztaty, zabawy, dojazdy, noclegi i pełne wyżywienie dla pół tysiąca osób. Przyznamy, że przy bardzo ograniczonych środkach stanowi to dla nas nie lada wyzwanie, toteż ponownie apelujemy do Was o wpłaty i o poszukiwanie darczyńców – w okienku po prawej stronie wyświetla się kwota brakująca do zamknięcia budżetu Konferencji.

Pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą niezbędne rzeczy – rodzinom wielodzietnym przypominamy o karimatach lub materacach dmuchanych – a także dużo optymizmu i dobrego humoru.

Tymczasem trzymajcie kciuki za dobrą pogodę, śledźcie stronę Konferencji na facebooku i do zobaczenia za niecałe dwa tygodnie!

UWAGA: Jeżeli ktoś zarejestrował się, ale nie może wziąć udziału, bardzo prosimy o mailowe lub telefoniczne odwołanie rezerwacji – tel. 22 350 02 02, email [email protected].

Konferencja SMAWeekend ze SMA-kiem

• 15 sierpnia 2016


Poprzedni wpis

Następny wpis