Kibicuję Chorym W Walce Z SMA!

Kibicuję chorym w walce z SMA!

Sierpień jest miesiącem poświęconym szerzeniu wiedzy na temat SMA. To bardzo ważne, żeby uświadamiać, czym jest rdzeniowy zanik mięśni i jak może dojść do tego, że rodzi się chore dziecko. Dzięki wiedzy możemy zapobiegać, możemy szybciej dotrzeć do niezbędnych informacji, możemy pomóc choremu i rodzinie. Dlatego mówmy głośno, szczególnie w sierpniu, czym jest SMA!

Na całym świecie ruszają akcje szerzące wiedzę o SMA. Fundacja SMA również jak co roku organizuje szereg działań. Pierwszą naszą aktywnością jest akcja informacyjna „Kibicuję chorym w walce z SMA” zorganizowana na Facebooku. Nasi podopieczni, tak jak prawdziwi sportowcy, potrzebują dopingu kibiców, odpowiedniej diety, codziennych ćwiczeń do tego, aby zwyciężać. Do akcji zaprosiliśmy więc kilkudziesięciu wspaniałych sportowców, aby pokazać, jak wiele nas łączy, jak wiele wyrzeczeń potrzeba, aby dotrzeć do celu.

Przez cały miesiąc będziemy udostępniać grafiki na których obok sportowców będą nasi podopieczni. Razem ze sportowcami zapraszamy do udziału w akcji. Każdy z Was może zostać naszym kibicem. Prawdziwy kibic wie, jak ważne jest wsparcie, doping, dobre słowo i poczucie, że w tej walce nie jesteśmy sami. Zmieńcie zdjęcia profilowe na Facebooku na zdjęcie z hasłem „Jestem kibicem… A Ty?…” i oznaczcie wpisy hasztagiem #jestemkibicem, aby pokazać nam swoje wsparcie. Dołączcie do nas i bądźcie naszymi kibicami. Razem stworzymy wspaniałą drużynę, która pokona SMA!

Seria: Kibicuję chorym w walce z SMA
Back To Top